Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

W co inwestować ?

Zwiń
X
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • #91
  mieszkania na sprzedaż rzeszów to dobry pomysł. Ostatnio się kilka inwestycji pojawiło warto sobie wejść na stronę wikana square, bo to mieszkania, których ceny w czasie z pewnością wzrosną.

  Komentarz


  • #92
   Pomysłów na inwestycje jest sporo, choć trzeba pamiętać, że aby coś zyskać trzeba najpierw samemu wyłożyć sporo pieniędzy. W ten sposób wiele osób inwestuje między innymi w mieszkania i późniejszy ich wynajem. Nie każdy się też na tym zna, ale dobrze jest się przy tym zastanowić czy nie warto byłoby zaangażować firmy zajmującej się administrowaniem nieruchomości: http://kedu.pl/czy-warto-zlecic-admi...ieruchomoscia/, co też mogłoby znacząco ułatwić sprawę i upewnić nas, że nasza inwestycja ma się dobrze.

   Komentarz


   • #93
    Widzę tutaj całą masę opcji, ale skoro główny wątek dotyczy nieruchomości to również chętnie się wypowiem. Jakiś czas temu z polecenia mojego kuzyna natrafiłam na stronę: https://wirtualne-spacery.pl/ - znalazłam tam informację na temat rozwiązania jakim jest wirtualny spacer google. Zdecydowałam, że spróbuję wykorzystać ją przy sprzedaży lokali jakimi dysponuję. Okazało się, że to strzał w dziesiątkę! Ludzie nie lubią obecnie kupować "w ciemno" chcą wcześniej wszystko sprawdzić, zobaczyć, a to rozwiązanie właśnie na to pozwala. Koniecznie sobie sprawdźcie

    Komentarz


    • #94
     Mój przyjaciel ostatnio zastanawia się nad kupnem maszyn do swojej firmy budowlanej. To będzie jego największa inwestycja w historii posiadania swojej firmy.Z tego co mi mówił na razie ma trzy firmy do wyboru i najbliżej mu jest do usługi relokacja chodź decyzji jeszcze nie podjął.
     Ostatnio edytowany przez sylwester3321; 19.03.2019, 11:51.

     Komentarz

     Pracuję...
     X