Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

zatoki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • zatoki

    Hej! Jeśli macie problem z zatokami to zdecydowanie powinniście się zapoznać z tym ebookiem. Świetnie opracowany i naprawdę fajnie tłumaczy to, co się z nami dzieje. Może ktoś się zainteresuje. Ja polecam ze swojej strony Przeczytałam od deski do deski i jestem zdrowsza teraz.

  • #2
    ja miałem problem z zapaleniem zatok szczękowych, na szczęście zastosowałem się do porad w tym artykule i mi przeszło:

    Komentarz


    • #3
      Ja niestety często mam problemy z zatoki szczególnie w okresie zimowy i kiedy przebywam w klimatyzowanym pomieszczeniu:/

      Komentarz


      • #4
        Ja musiałem się udać na operację nosa i zatok, ponieważ znacząco wpływały na mój stan zdrowia i jednocześnie na samopoczucie. Na szczęście znalazłem dobrego specjalistę który wszystkim profesjonalnie się zajął i dziś już wszystko w porządku

        Komentarz


        • #5
          Z zatokami nie ma żartów.. trzeba naprawdę mieć je pod kontrolą.

          Komentarz


          • #6
            U mnie za każdym razem powtarza się taki schemat, najpierw mi idzie na zatoki, potem spływa do gardła, na końcu do oskrzeli. I wtedy pojawia się , który męczy mnie przez jakiś czas razem z zapaleniem gardła i zatok.

            Komentarz

            Pracuję...
            X