Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kupowanie laptopa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kupowanie laptopa


    Chcę kupić laptop w cenie około 3000 zł. Czy ktoś może mi powiedzieć, gdzie kupić? Rzadko kupuję sprzęt, w ogóle tego nie rozumiem.

  • #2

    Cześć! Kup sobie laptopa Lenovo 330S-15IKB (81GC0036GE). Za swoją cenę jest bardzo dobry, choć kosztuje nieco ponad 3000 złotych, ale nie ma tam wiele więcej. Radzę ci go kupić, możesz zamówić nawet tutaj jest szybka dostawa, a to trochę taniej niż przy zakupie w sklepie (kupiłem w sklepie 3390 zł 4 miesiące temu).

    Komentarz


    • #3
      Najlepiej doradzić się jakiegoś informatyka, który na tym się zna.

      __

      Komentarz


      • #4
        Mogę doradzić jeśli szukasz na przykład specjalny .

        Komentarz


        • #6
          Prawda jest brutalna, ale żeby kupić dobrego laptopa trzeba wydać koło 5 tysięcy, co według mnie jest sporą sumą na taki zakup. Myślę, że konieczne może się nawet okazać wzięcie pożyczki. W tym celu można skorzystać z kalkulatora pożyczkowego w którym wszystko jest dokładnie wyjaśnione.

          Komentarz


          • #7
            Zgadzam się z przedmówcą, zakup laptopa może się wiązać z wzięciem pożyczki, ale wystarczy wziąć ją online i nie drążyć zbyt długo. Ja rozeznałem się na stronie i po przeczytaniu zawartych tam informacji miałem wiedzę wystarczającą na wybranie oferty.

            Komentarz

            Pracuję...
            X