Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Moda na naturalne kosmetyki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #31
    U mnie to samo. Przygoda z naturalnymi zaczęła się dokladnie wtedy gdy pojawily mi sie wypryski typowo alergiczne i dopiero po konsultacji z dermatologiem okazalo sie ze problem lezy prawdopodobnie w reakcji cery na parabeny. A co do naturalnych to nie mam tez jakiejs fachowej wiedzy. Tak jak mi polecila dermatolog ten krem na bazie oleju wiesiołkowego tak stosuje go regularnie

    Komentarz


    • #32
      Czy ja wiem czy to jest moda... może to po prostu alternatywa do chemii, którą nas zatruwają na każdym kroku. Ja osobiście korzystam z olejków cbd i innych pochodnych, konopnych i legalnych produktów/kosmetyków. Moim źródełkiem informacji niedawno stała się strona szczerze wszystkim polecam, naprawdę niektóre informacje są ciekawe

      Komentarz


      • #33
        Wcale mnie nie dziwi taka moda. W końcu, w obecnych czasach natura jest nam tak daleka, że chcemy mieć choć jej cząstkę

        Komentarz


        • #34
          Uwielbiam kosmetyki naturalnego polski GAL. Są niedrogie, dostępne tylko w aptekach, no i świetnie nadają się dla każdego typu skóry, nawet dla tych wrażliwych, podrażnionych, a nawet z łuszczycą czy AZS. Pamiętajcie że kosmetyki naturalne nie muszą kosztować fortuny.

          Komentarz


          • #35
            błąd
            Ostatnio edytowany przez nyarlathotep; 18.12.2019, 10:41. Powód: błąd

            Komentarz


            • #38
              Jak najbardziej poprzednik ma tutaj rację. W stu procentach się z nim zgadzam.

              Komentarz


              • #39
                Nie mam pojęcia jak mogę Ci pomóc. Mam nadzieję, że jakoś sobie poradzisz.

                Komentarz


                • #40
                  Ja też chętnie sięgam po kosmetyki naturalne Kupuję je najczęściej przez internet. A z takich domowych produktów lubię stosować olej koksowy do ciała, a do włosów, w postaci maseczki używam raz w tygodniu . Robię też różne peelingi z cukru i miodu.

                  Komentarz


                  • #41
                    Naturalne kosmetyki sa najlepsze. Nawet środków do mycia czy prania używam takich wykonanych z naturalnych produktów. Prouve ma takie ich środki do prania i płukania sa rewelacyjne
                    Ostatnio edytowany przez XMilka; 29.04.2020, 18:26.

                    Komentarz


                    • #42
                      Kiedyś oglądałam filmik na którym kobieta robiła róż do policzków z płatków róży. Chętnie bym spróbowała czegoś takiego

                      Komentarz


                      • #43
                        Też zaczełam stopniowo przerzucać się na naturalne kosmetyki

                        Komentarz


                        • #44
                          Od dawna używam naturalnych kosmetyków do makijażu ecocera. Ich bronzery i rozświetlacze są niezawodne. Cena też jest przystępna, no i można je kupić chyba w każdej większej drogerii internetowej czy w hebe.

                          Komentarz

                          Pracuję...
                          X