Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ciekawa aranzacja biura - jakie sadzicie?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Ja się zastanawiam, z jakiego materiału powinny być wykonane ładne i funkcjonalne meble do biura. Co sądzicie o ? Sprawdzą się?

    Komentarz


    • #18
      Hmm no fototapeta może być całkiem fajnym pomysłem, jednak musicie wybrać odpowiedni wzór, taki jakiś nowoczesny, prosty. Co do wnętrz biurowych warto również wprowadzać ciekawe dodatki aranżacyjne, to one będą najbardziej charakterystycznym punktem w waszym biurze. Zobaczcie sobie propozycje mebli oraz takich bardziej ciekawych dodatków na stronie W necie można kupić bardzo fajne rzeczy

      Komentarz


      • #19
        W biurach też bardzo fajnie prezentują się dywany. Mysle ze powinniscie dlatego zajrzeć na blog i poczytać co nieco właśnie o różnych dywanach

        Komentarz


        • #20
          Bardzo ładnie wygląda biuro ze zdjęciu.

          Komentarz


          • #21
            Jeżeli wyposażacie swoje firmy to powinniście też zajrzeć na ofertę firmy Proponują tam kompleksowe wyposażenie do takich miejsc jak hale produkcyjne mi magazynowe. Jeżeli macie swój magazyn, albo poszukujecie wyposażenia do magazynów to powinniście tam zajrzeć i zapoznać się z ich kompleksową oferta

            Komentarz


            • #22
              A może warto postawić na jakieś domowe akcenty? W takim biurze może będzie dużo lepiej sie pracowac waszym pracownikom. Zainteresujcie się firanami i zasłonami od Może takie akcenty będą bardzo dobrym wyjściem jeżeli chodzi o zaaranżowanie powierzchni biurowych?

              Komentarz


              • #23
                Aranżacja biura może być ciekawa i ładna czy elegancka, ale najważniejsze by była praktyczna

                Komentarz


                • #24
                  Ja to wgl nie muszę się tym przejmować. Trafiłam ostatnio na bardzo fajną opcję od Mogę tam wynająć biuro na dowolną liczbę dni, czy też nawet na godziny. Zapoznajcie się z tą ofertą, jeżeli nie musicie wynajmowac biura codziennie na 8 godzin. Posiadają oni recepcje, świeża prase, punkt ksero i dostęp do wifi

                  Komentarz


                  • #25
                    Projektem dla naszego biura zajęła się firma Gwarantują szybkie wywiązywanie się ze swoich obowiązków i rzeczywiście tak było. Zależało nam na czasie i wszystko zostało wykonane bardzo szybko, ale jednocześnie starannie. Nad wszystkim czuwał profesjonalny zespół architektów.

                    Komentarz


                    • #26
                      taka aranżacja wygląda świetnie, jakbym miał swoje biuro to bym się zainteresował takimi pomysłami

                      _______

                      Komentarz


                      • #27
                        Na zdjęciu to wygląda bardzo ładnie według mnie. Jestem bardzo pod wrażeniem tego.

                        __________________________________________________ ___________________________

                        Komentarz


                        • #28
                          A słyszeliście już o realizacjach fit out? Może warto pomyśleć o tego typu rozwiązaniu? Tutaj warto sobie zerknąć. Jest tam ciekawa propozycja, jeśli chodzi o tego typu kompleksowy remont. W ten sposób można mieć ładne, funkcjonalne biuro, a do tego dopasowane do potrzeb konkretnej firmy. Jest to bardzo ważne. Dzięki temu można podkreślić swój profesjonalizm.

                          Komentarz

                          Pracuję...
                          X