Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Praca...praca...Gdzie szukać?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Praca...praca...Gdzie szukać?


    Cześć wszystkim! Skończyłem studia, teraz szukam pracy, ale wszędzie napotykam problem, nie ma doświadczenia ... Co robić i gdzie szukać pracy?

  • #2

    Pozdrawiam Miałem podobny problem, szukałem też pracy przez długi czas, znalazłem go tutaj Radzę ci też tam zajrzeć.

    Komentarz


    • #3
      Dziś już chyba nie tak trudno znaleźc pracę, jak jeszcze kilka lat temu.

      Komentarz


      • #4
        Teraz to każdy szuka jakieś dobrej pracy. Moim zdaniem to naprawdę jest bardzo interesujące na 100 procent.

        _______________________________________________

        Komentarz


        • #5
          Nie w każdej prac wymagane jest doświadczenie, może warto rozważyć staż? spójrz na taką ofertę, płatne 4- miesięczny staż to możliwość zdobycia dodatkowych kwalifikacji, będzie co wpisać w CV, wszystkie składki zapewnione. Jeśli długo nie można znaleźć zatrudnienia to zamiast siedzieć i czekać radzę skorzystać z takiej możliwości, nic się nie traci a można bardzo wiele zyskać.

          Komentarz


          • #6
            Jak ktoś ma potencjał to w każdej branży sobie poradzi. W życiu bym nie pomyślała że kiedykolwiek uda mi sie zaczepić w branży medycznej, a tu proszę 5. rok mi idzie w medicover. I pomimo tego, ze jakichś tam szczególnych benefitów dodatkowych nie mam to zawsze jest chociaz kafeteria benefitowa z mozliwosciami wyboru biletów do kina czy na jakies jedzonko na miescie
            Ostatnio edytowany przez zdrowienka; 10.06.2019, 12:45.

            Komentarz


            • #7
              Serdecznie zapraszam na stronę

              Komentarz

              Pracuję...
              X