Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Badanie rynku usług stomatologicznych w Polsce.

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Badanie rynku usług stomatologicznych w Polsce.

Dzień dobry!

Jestem studentem III roku ekonomii w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Obecnie piszę pracę licencjacką pod tytułem „Wolny rynek w systemie ochrony zdrowia na podstawie rynku usług stomatologicznych w Polsce”. Chciałbym oprzeć swoją pracę na danych w publicznie dostępnych bazach oraz na samodzielnym badaniu na podstawie autorskiej ankiety.

Badanie ma na celu oszacowanie wielkości rynku oraz próbę znalezienia odpowiedzi na pytanie jak zależne są od siebie rynek usług stomatologicznych oraz rynki powiązane ze stomatologią - np. rynek szkoleń oraz od czego zależą te powiązania.

Zwracam się do Państwa z gorącą prośbą o pomoc. Poniżej znajduje się link do ankiety.

http://bit.ly/badanie_rynku_stomatologicznego

Będę bardzo wdzięczny jeśli zechcecie Państwo poświęcić kilka minut na udzielnie odpowiedzi i tym samym pomóc mi w napisaniu pracy.

Pozdrawiam serdecznie,
    Michał Gonicki.
    Dzień dobry, Dziękuję za chęć poświęcenia kilku minut i tym samym pomocy mi w napisaniu pracy licencjackiej pod tytułem "Wolny rynek w systemie ochrony zdrowia na podstawie rynku usług stomatologicznych w Polsce". Krótka ankieta, którą widzą Państwo poniżej składa się z 11 pytań. Ankieta jest w pełni anonimowa i nie zbiera żadnych danych osobowych. Wyniki ankiety w zestawieniu z danymi dostępnymi w Banku Danych Lokalnych oraz danymi z GUS wykorzystam jako jeden z elementów pracy licencjackiej oraz obrony na kierunku Ekonomia, w Akademii Leona Koźmińskiego. Michał Gonicki.
Pracuję...
X