Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Medycyna estetyczna

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    A jeśli ktoś z Was będzie chciał powiększyć usta to polecam salon w którym wykonują profesjonalnie takie zabiegi. Wypełniają kwasem hialuronowym, więc jest to całkowicie bezpieczne.

    Komentarz


    • #17
      Prowadząc własne salony kosmetyczne warto mieć odpowiednie urządzenia. Takie rozwiązania są jak najbardziej niezbędne w takich salonach. Wiem bo sam coś takiego mam i klientki są bardzo zadowolone. Na pewno znajdziecie tam coś do swojego biznesu.

      Komentarz


      • #18
        Jeśli macie problem ze zmarszczkami to polecam zapoznać sie z ofertą klinki w której wykonują zabiegi na usuwanie zmarszczek. Moja żona korzystała z ich ofert i efekty widać nastepnego dnia po zabiegu.

        Komentarz


        • #19
          Mogę z czystym sumieniem polecić Wam . Najbardziej profesjonalne usługi w sieci tego typu. A w dodatku za konkurencyjną cenę.

          Komentarz


          • #20
            No na kondycję skóry z pewnością pomoże Wam . Sam byłem na czymś takim i efekt jest świetny. Nie mam już żadnych problemów ze skórą, a nie zapłaciłem wiele. Poza tym ten gabinet jest bardzo komfortowy.

            Komentarz


            • #21
              Niesamowite rezultaty daje laser FOTONA 4D, np. do endoliftingu Twarzy 4D czy fotoodmładzania, ale też usuwania brodawek, czy redukcji rozstępów, leczenia nietrzymania moczu itp. Jest to w pełni bezpieczna i skuteczna metoda leczenia wielu przypadłości. O innych zabiegach z jego wykorzystaniem przeczytacie tutaj Jak Wam się podoba? Co o tym sądzicie?

              Komentarz


              • #22
                Popytaj lekarzy oni najwięcej wiedzą na ten temat

                Komentarz


                • #25
                  Mieszkam pod Poznaniem, dlatego znam okoliczne kliniki, dlatego mogę poleecić sprawdzone centrum medycyny laserowej znajdujące się w Mosinie niedaleko Poznania . Specjalizują się m.in w laseroterapii fotona 4D oraz wysoko jakościowej terapii osoczem bogatopłytkowym, które przynoszą bardzo wymierne efekty. To co mi się u nich najbardziej spodobało, to dbałość o wysoką jakość obsługi, świetne doradztwo specjalistów i stosunkowo niewygórowane ceny.

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X