Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pakiety medyczne

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Pakiety medyczne

    Korzystacie z takich pakietów w pracy? Pracodawca ma zamiar nam takie wykupić

  • #2
    To się ciesz z tego, warto korzystać i fajnie że Wam też pracodawca je wykupił, u nas mamy opiekę w medicover, korzystam z niej przeszło rok i powiem Ci że różnica jest kolosalna między zwykłą przychodnią a Medicover, nawet pełnoprofilowy szpital mamy w razie czegoś poważniejszego

    Komentarz


    • #3
      Jaka jest wasza opinia w kwestii cyfryzacji szpitali?

      Komentarz


      • #4
        Poszperacie w Internecie w tej materii. Na pewno się coś ciekawego znajdzie.

        Komentarz


        • #5
          Patrzac na to cale zagadnienie z perspektywy czasu to rozwoj jest nie unikniony. Spojrz tylko jak w wielu dziedzinach naszego zycia postep technologiczny wywarl dosc duze zmiany. Proponuje sie zainteresowac takim temat jak sztuczna inteligencja oraz jej wplywem na kreowanie rynkow. Juz teraz mozna zobaczyc pierwsze prototypy robotow zajmujacych sie prostymi zadaniami .. jak to sie jeszcze bardziej rozwinie to zapewne zostana wprowadzone takie rozwiazania takze do sluzby zdrowia. Chodzi w tym wszystkim o dostarczenie jak najwieksze bazy schorzen na podstawie ktorej maszyna dokonala analizy pacjenta. Czytajac branzowe artykuly to jest kwestia kilku najblizszych lat. Nawet na telefon powstaja aplikacje potrafiace zdiagnozowac skorzenia skory na podstawie zdjecia. Jesli chodzi o cyfrowy szpital to wiekszosc oprogramowania zostala juz wlasciwie napisana przez firmy zajmujace sie tworzeniem kompleksowych rozwiazan dla branzy medycznej. Mam na mysli tutaj chociazby Lideo Tech - na ich stronie mozna dowiedziec sie wiecej szczegolow. Ulatwia to w duzej mierze zoptymalizowanie wszystkich podstawowych procesow jakie zachodza w danej placowce. Zorientujcie sie czy w waszej okolicy nie zostalo

          Komentarz


          • #6
            LuxMed jest spoko polecam, bo sam korzystam i jestem zadowolony.

            Komentarz


            • #7
              A ja też mam w pracy medicover podobnie jak mufinka, nasz pracodawca ich wybrał dlatego że mieli lepszą ofertę od innych i lepsze, bogatsze i w dodatku tańsze pakiety, a kto jak kto ale mój szef liczyć potrafi i grosza nawet nie przepuści

              Komentarz


              • #8
                Ja osobiście nie korzystałam, ale rzeczywiście takie pakiety są ostatnio bardzo popularne.

                Komentarz


                • #9
                  Moim zdaniem takie pakiety na pewno są bardzo interesujące dla każdego człowieka.
                  ________________________________________

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X