Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Profilaktyka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Profilaktyka

    Co robicie żeby zachować dobre zdrowie?

  • #2
    Zdrowo się odżywiam, chodzę na fitness no i badam się przynajmniej raz w roku, każdemu to polecam. Tym bardziej że teraz jest akcja Droga do Zdrowia z której każdy może skorzystać i zrobić 15 badań za pół ceny, tu są kuponu do pobrania

    Komentarz


    • #3
      Ja jeszcze ani razu w swoim życiu nie chorowałem i z tego powodu jestem bardzo zadowolonym człowiekiem.Byle tak dalej.

      _______________________________________________

      Komentarz


      • #4
        O!! To tylko pozazdrościć! U mnie tak dobrze nie jest ale też nie narzekam. Badam się regularnie bo też uważam że profilaktyka jest najważniejsza, najczęściej chodzę do Panaceum bo tam nie ma kolejek i wyniki są szybko i dokładnie zrobione

        Komentarz


        • #5
          Profilaktyka jest bardzo ważna - niestety, coraz częściej o niej zapominamy. Niestety, przekonałam się na własnej skórze jakie następstwa to za sobą niesie, dlatego proszę o to, aby każda/każdy z Was zastanowiła/zastanowił się, co robi dla swojego zdrowia.

          Komentarz


          • #6
            Ja stawiam na regularne kontrole stomatologiczne. Mój znajomy zaniedbał sprawę i skończyło się na leczeniu kanałowym. na szczęście w doprowadzili mu wszystko do porządku.

            Komentarz


            • #7
              Warto dbać o dobrej diecie.

              _

              Komentarz


              • #8
                Profilaktycznie to biorę lek przeciwbiegunkowy lecąc na wakacje do Maroka, Tunezji czy Egiptu!
                Profilaktycznie wykonuje wszystkie badania raz w roku, a także odwiedza m.in. ginekologa, dentyste, okuliste.
                Profilaktycznie zdrowo się odżywiam, nie jem byle czego!

                Komentarz

                Pracuję...
                X