Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dobry prawnik

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dobry prawnik

    Witajcie moi mili,
    Piszę tutaj, w nadziei, że mi pomożecie. Szukam dobrego adwokata z Katowic. Myślałam o ale nie wiem czy są dobrzy. Czy znacie ich może?

  • #2
    Jestem z Katowic ale w sumie pierwsze słysze, może gdyby miała jakiś problem z prawem, to usłyszałabym o tym prawniku. Znajoma z kolei korzystała z usług kancelarii prawnej Zaufany Prawnik. Może właśnie lepiej kierować się do takich miejsc? Oni gwarantują pomoc z każdej dziedziny prawa.

    Komentarz


    • #3
      Prawników jest od groma, poszukać nie zaszkodzi, a w samych Katowicach jeże być kilku naprawdę dobrych

      Komentarz


      • #4
        Niestety z Katowic nikogo nie znam. Natomiast, jeżeli ktoś szukałby pomocy prawnej w Opolu, to znam kilka miejsc, które mogę polecić. Na Kancelaria Radcy Prawnego Tomasza Hilarowicza. Klasa sama w sobie! Nie znam osoby, która byłaby niezadowolona z usług tej kancelarii.

        Komentarz


        • #6
          Z Katowic niestety nie znam żadnego, ale polecam jeśli nie przeszkadzałoby Ci trochę pojeździć
          W końcu jak ważna sprawa, to i chęci się znajdą

          Komentarz


          • #7
            Ich oferta wygląda naprawdę przyzwoicie, więc może rzeczywiście warto zdecydować się na ich usługi.

            Komentarz


            • #8
              Według mnie dużo lepiej sprawdzać takie rzeczy na forach tematycznych

              Komentarz


              • #10
                W Krakowie znam tylko kancelarię prosperitas , która prowadzi moją sprawę przeciwko bankowi o odfrankowienie kredytu. Prawnicy uznali nawet mój kredyt za abuzywny więc jest realna szansa na anulowanie kredytu. Wszystko w rękach sądu a mnie pozostaje cierpliwie czekać.

                Komentarz


                • #11
                  Nie napisalas do czego jest on Ci potrzebny; nie kazdy prawnik/radca specjalizuje sie we wszystkim.. a raczej to rzadkosc..

                  Komentarz


                  • #12
                    Ja przy prowadzeniu firmy szczerze nie wyobrażam sobie nie mieć prawnika. Współpracuje na stałe z Kancelarią Ożog Tomczykowski. Są niezastąpieni w sprawach spółek i sprawach podatkowych.

                    Komentarz


                    • #15
                      A jakiej pomocy potrzebujesz? Bo dzisiaj nie musisz ograniczać się do pomocy z konkretnego miasta. Przykładowo jak chcesz odzyskać należności, to możesz skontaktować się ze specjalistami z windykacja-online.pl Oni zajmują się windykacją, a cała współpraca odbywa się przez internet.

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X