Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prezent dla babci na urodziny

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Jeśli nie masz pomysłu co kupić zajrzyj tutaj . Na pewno znajdziesz coś interesującego.

    Komentarz


    • #17
      Razem z rodzeństwem zrzuciliśmy się na iRobota dla babci. Zainstalowaliśmy jej apkę w telefonie i pomogliśmy ustawić harmonogram sprzątania. Jest bardzo zadowolona, bo przy psie musiała codziennie odkurzać, a teraz robi to za nią Roomba.

      Komentarz


      • #18
        Ja też mam problem z prezentami dlatego od jakiegoś czasu u nas w rodzinie panuje zwyczaj pytania się wcześniej co dana osoba by chała dostać. Ja zawsze wymieniam parę drobnych rzeczy by ktoś sobie wybrał jedną z nich. Ja na pewno będę zadowolony a zarazem dalej nie wiem co dostanę .

        Komentarz


        • #19
          dobrym wyjściem na pewno będą kosmetyki

          Komentarz


          • #20
            Na pewno jej się spodoba.

            __

            Komentarz


            • #21
              Ja w tym roku kupiłem babci piękny bukiet kwiatów, bardzo się cieszyła

              Komentarz


              • #22
                Babciom, dziadkom bardzo trudno jest coś kupić. Moi dziadkowie nigdy nic nie chcą ba prezent. Ostatnio jednak znalazłam bardzo ciekawą biżuterie na stronie Mają tu zarówno złoto jak i srebro, także i eleganckie zegarki. Może też postawicie na tego typu prezent?

                Komentarz


                • #23
                  Widzę tutaj wiele ciekawych propozycji na prezent

                  Komentarz


                  • #24
                    a może coś innego niż wszędzie?
                    ja ostatnio zamówiłam mojej Babci, ręcznie malowaną koszulkę
                    jej mina... <3
                    sama myśl, że ktoś specjalnie dla niej ją malował
                    Naprawdę polecam
                    Nikt się chyba nie obrazi, tutaj jej zamawiałam
                    taka dziewczyna je robi

                    Komentarz


                    • #25
                      Bardzo ciekawy pomysł.

                      __

                      Komentarz


                      • #26
                        Ja kupiłem dla babci maszynę do szycia

                        Komentarz


                        • #27
                          Moja babcia najbardziej ceni sobie obecność całej rodziny na jej przyjęciu

                          Komentarz


                          • #28
                            Bo tak naprawdę to jest najważniejsze. Uwielbiam spędzać czas z rodziną i cenię to sobie ponad wszystko. Często mam jednak problem z wybieraniem prezentu na daną okazję, nie wiem czego nie wypada oferować. Czym wy się kierujecie? Co sądzicie o informacjach w tym poradniku ? Przyznam, że lubię dawać praktyczne prezenty bo lubię sama takie dostawać Nie każdy to rozumie

                            Komentarz


                            • #29
                              Ja dla babci chciałem zamówić roczną prenumeratę jej ulubionego czasopisma

                              Komentarz


                              • #30
                                , taki prezent mojej babci kupiłem na urodziny. Jak wróciła to mówiła, że było super

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X