Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prezent dla babci na urodziny

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Prezent dla babci na urodziny

    Moja babcia pod koniec marca obchodzi urodziny i wymyśliłem, żeby nie kupowac jej kolejnych garnków i akcesoriów kuchennych tylko zainwestować w coś co rzeczywiście bedzie dla niej pomocą. Znalazłem na kilka fajnych pomysłów i szczerze myslę, że się jej spodobają. Co o tym myślicie?

  • #2
    Brzmi nieźle

    Komentarz


    • #3
      Może jakaś książka? Seniorzy z reguły maja więcej czasu na czytanie.

      Komentarz


      • #4
        Ja ostatnio sam się zastanawiam jaki prezent byłby najlepszy.Tych prezentów naprawdę jest bardzo dużo do wyboru.

        __________________________________________________ ____________________________

        Komentarz


        • #5
          Jestem tego samego zdania co mój przedmówca. Nic dodać oraz nic ująć.

          Komentarz


          • #6
            Mam to samo zdanie co poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć...

            Komentarz


            • #7
              Może coś z kosmetyków naturalnych?? Bardzo duży wybór znajdziesz między innymi na

              Komentarz


              • #8
                w tym roku babci kupuje jakiś delikatny trunek, lubi spędzać czas z sąsiadką więc wydaje mi się że będzie to odpowiedni prezencik


                __________________________________________________ ____________________________



                Ostatnio edytowany przez Sanderka98; 14.05.2019, 15:42.

                Komentarz


                • #9
                  Moja babcia ma ogród pełen kwiatów, więc stwierdziłam, że najlepszym rozwiązaniem będzie z kawą, herbatą i słodkościami. Elegancko zapakowane, można zamówić bilecik z życzeniami nawet

                  Komentarz


                  • #10
                    Może bransoletka dla babci albo jakiś inna biżuteria by jej się spodobała , warto kupić jej coś co sprawi jej przyjemność , polecam tą stronę , są tam bardzo ładnie bransoletki z kryształkami Swarovskiego i w przystępnych cenach

                    Komentarz


                    • #11
                      Przy prezentach wiele zależy od zainteresowań danej osoby.

                      Komentarz


                      • #12
                        A może rękawiczki skórzane damskie? Ja markowe rękawiczki zawsze kupuję w sklepie RoyalPoint.pl. Możecie sobie zajrzeć tutaj:

                        Komentarz


                        • #13
                          Może postawicie na cos z biżuterii? Według mnie taki prezent powinien ucieszyć babcie W sklepach internetowych bez problemu znajdziecie coś odpowiedniego, warto w pierwszej kolejności w takich się porozglądać. Zobaczcie sobie tu co oferuje Znajdziecie w tym sklepie także bardzo duży wybór zegarków.

                          Komentarz


                          • #14
                            Kiedyś, bodajże na stronie wyczytałem, że starsze Panie mają bardzo słaby wzrok i fajnym a zarazem użytecznym prezentem dla nich są zwykłe lampy. Przydają im się w życiu codziennym bardziej niż nam. Co sądzicie o tego typu prezencie dla babci? Mi się wydaje, że jak najbardziej ciekawy pomysł

                            Komentarz


                            • #15
                              Zawsze mam problem z wyborem prezentów.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X