Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prezent dla koleżanki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #46
    Koc to jeden z tych prezentów, gdzie chyba zawsze jest trafiony.

    Komentarz


    • #47
      Mam całkowicie analogiczne zdanie jak mój przedmówca. Nic dodać i nic ująć.

      Komentarz


      • #48
        Jeśli ktoś ma dużo pieniędzy to może zamówić firmę która zrobi koleżance bardzo dobrą bramę garażową. Tylko na to tzreba mnóstwo kasy.

        Komentarz


        • #49
          Na pewno jeżeli jest to wasza przyjaciółka to będziecie najlepiej wiedzieć co jej kupić. Możecie postawić na kosmetyki, to zawsze się przyda każdej kobiecie. Możecie też tak jak ja odwedzić sklep i tam zamówić jakieś fajne ciuszki?

          Komentarz


          • #50
            Teraz na jesień prezent jak znalazł.

            __

            Komentarz


            • #51
              Koc na prezent to można dać babci, a do koleżanki raczej nie pasuje. Pomyśl może o jakiejś bransoletce ręcznie robionej np. z rzemieni nie kosztują majątku, a wyglądają bardzo efektownie. Moim drugim pomysłem na prezent są mydełka ręcznie robione. Polecam Ci przejrzyj stronę z rękodziełem znajdziesz tam wiele wyjątkowych inspiracji prezentowych.

              Komentarz


              • #52
                Moja koleżanka ma jako chłopaka milionera. Dlatego ostatnio kupił jej auto z sklepu . Po tym zakupie była bardzo zadowolona.

                Komentarz


                • #53
                  Ja wybieram się na parapetówkę do mojej koleżanki i na pewno coś z akcesoriów domowych chce jej kupić. Dosyć popularnym prezentem jest pościel i już dlatego też szukam czegoś w sklepie Zastanawiam się nad oryginalną pościelą 3D

                  Komentarz


                  • #54
                    ważne żeby było od serca

                    Komentarz


                    • #55
                      A może dobrym pomysłem na prezent byłby kurs języka angielskiego
                      zerknij sobie a najlepiej wypróbuj bo pierwszych siedem dni jest darmowych. Taki kurs z pewnością ucieszy każdego kto gdzieś tam w czasie
                      odkładał wykupienie takiego kursu. Teraz na pewno nie będzie miała wymówki

                      Komentarz


                      • #56
                        Hmm... Może coś z gatunku biżuterii? Jakiś fajny naszyjnik czy też pierścień

                        Komentarz


                        • #57
                          Ja postanowiłam w tym roku sprawić wyjątkowy prezent dla mojej przyjaciółki. Udało mi się znaleźć na świetny prezent! Razem płyniemy w rejs na wakacje! Co sądzicie o tym pomyśle?
                          Ostatnio edytowany przez Egien; 12.02.2019, 14:19.

                          Komentarz


                          • #58
                            Hmmm... Logicznie rzecz biorąc fajnym tego typu prezentem może być sprzęt na siłownię ze strony ze względu na to, iż zbliża się okres wakacji i każda kobieta rywalizuje ze sobą o lepszą figurę. Podkreślmy jeszcze, że koleżanka musi być obeznana z tematyką siłowni

                            Komentarz


                            • #59
                              Dobrze byłoby coś związanego z zainteresowaniami, a jak nie to coś z dodatków - biżuteria czy buty . To są takie uniwersalne prezenty i zawsze trafione

                              Komentarz


                              • #60
                                Na pewno modne ubrania to zawsze trafiony pomysły dla kobiety. Wiadomo, że każda z nich lubi dobrze wyglądać. Może jakiś butik np. Na pewno znajdziesz coś co trafi jej gusta

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X