Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Projekt domu

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Projekt domu

Hejka, budowaliście kiedyś dom? Skąd braliście projekty? Myślę o takim parterowym domku, nie duży ale chciałabym by się wyróżniał . Co sądzicie o projektach z https://www.kbprojekt.pl/projekty-do...owych-kolekcja ? Według mnie bardzo fajnie i z klasą się prezentują.

Pozdrawiam .

Ja swój domek powierzyłem znanej projektantce wnętrz. Oczywiście nie było tanio, jednakże wierzę jej, że nie karze mi gospodarować pieniędzy na marne. Ekipa też całkiem fajna!
    ----------------------------------------------------------------

Komentarz

Nie, nie budowałam, ale sporo się o tym nasłyszałam (w rodzinie się budowali) i muszę przyznać, że nie jest to takie proste, ani przyjemne, nie mówiąc już o kosztach.

Komentarz

Ja jestem w trakcie planowania budowy. Współpracuję przy tym zarówno w architektem budynków i wnętrz jak i architektem krajobrazu. Drogo ale przynajmniej mój dom będzie się wyróżniał na tle innych.

Komentarz

Jak będziecie już planować kwestię ogrzewania to wezcie pod uwagę tą firmę https://house-solutions.pl/ i ogrzewanie fotowoltaiką. Bardzo ekologiczne rozwiązanie i mocno polecane teraz. Ludzie chwalą a koszt inwestycji zwraca się dość szybko.

Komentarz

Polecam domy z drewna cennik pod klucz

Komentarz

Na etapie projektu domu warto pomyśleć o ogrzewaniu. Jeśli więc planujemy budowę naprawdę nowoczesnego i proekologicznego domu, już na etapie projektu warto uwzględnić usytuowanie paneli fotowoltaicznych. Rozwiązanie to cieszy się coraz większą popularnością, ponieważ przynosi konkretne oszczędności. Więcej informacji na ten temat można uzyskać na takim szkoleniu z ogniw fotowoltaicznych.

Komentarz

Zgadzam się z Panią Agnieszką. Na etapie projektu domu zdecydowanie należy myśleć o ogrzewaniu. Moim zdaniem, jest to podstawa
                -------------------------------------------------------

Komentarz

Pracuję...
                X