Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co kupić mamie?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Co kupić mamie?

    Szukam dla mamy prezentu. Znalazłam la roche posay krem pod oczy , opis jest naprawdę fajny i wydaje mi się, że będzie idealnie pasować. Chciałabym jednak zapytać czy ktoś z was może stosował ten krem i co o nim sądzicie?

  • #2
    Jesli nie wiesz co kupic to moze jakis voucher na zakupy i niech mama sama zadecyduje co jej sie przyda.

    Komentarz


    • #3
      Ja swojej mamie zazwyczaj kupowałam kosmetyki.

      Komentarz


      • #4
        Kosmetyki dla mamy to zawsze dobry pomysł. Na pewno wiesz co mamie jest potrzebne i czy będzie używać. Jeśli mówisz o tym kremie to na pewno to będzie strzał w dziesiątkę, moja ciocia taki używa i naprawdę widać różnicę.

        Komentarz


        • #5
          Ktoś może powiedziec mi jak skutecznie rzucic palenie?
          ____________
          Najlepszy

          Komentarz


          • #6
            Witam ja polecam tabletki na receptę od lekarza jest ich wiele rodzajów

            Komentarz


            • #7
              Jak nie chcesz po raz kolejny kupować jej kosmetyków, to może voucher do jakiegoś spa, albo jakaś mała wycieczka? Nie mówię o Kanarach od razu, ale np do jakiejś kurortowej miejscowości, na weekend, żeby się zrelaksowała. Zależy też ile mama ma lat, ciężko powiedzieć co kupić, jeśli nie znasz wieku osoby

              Komentarz


              • #8
                Uborykam sie z problemem z uzależnieniem od słodyczy co powinnienem zrobic ?
                ____________________________
                Zapraszam

                Komentarz


                • #9
                  Krem to całkiem niezły pomysł, jesli używa tego typu kosmetyków. Voucher to bardzo bezpieczna opcja, ale raczej uniwersalna. Mamie wypadałoby dac coś personalnego. Może ładna biżuteria, elegancki portfel?

                  Komentarz


                  • #10
                    Kosmetyki to raczej ryzykowna sprawa. Ja dałabym coś co mamie będzie służyło dłużej.

                    Komentarz


                    • #11
                      Dzięki, przyda mi się z całą pewnością

                      Komentarz


                      • #12
                        Ja mojej mamie kupiłam na ostatnie urodziny taką ładną koszulę nocną. Rozmiar sprawdziłam na jej starych piżamach także trafiłam idealnie.

                        Komentarz


                        • #13
                          A może by tak swojej mamie sprawić nie lada prezent i zakupić jej które rewelacyjnie wyglądają, to połączenie bardzo nowoczesnego stylu zachodniego, idealnie się nadają tak samo do każdego domu czy mieszkania w Polsce, to byłby mega prezent !

                          Komentarz


                          • #14
                            Zgadzam się
                            ______________
                            & -

                            Komentarz


                            • #15
                              Ciężko powiedzieć, najlepiej jak znajdziesz coś co jej się przyda i jaki przeznaczysz na to fundusz. Ja natchnienie znalazłam na prezent dla taty.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X