Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co kupić mamie?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Na urodziny mojej mamie kupiłam szybkowar . Wiedziałam, że to było jej marzenie, a sama jakoś nie mogła zdecydować się na zakup. Także postanowiłam jej w tym dopomóc

    Komentarz


    • #17
      A może coś do domu? Jest wiele ciekawych produktów. Ty najlepiej ją znasz i wiesz co mogłoby się jej spodobać.

      Komentarz


      • #18
        ja mamę zapraszam na objad

        Komentarz


        • #19
          kwiaty i czekoladki, to taka tradycja

          Komentarz


          • #20
            To ja postawiłabym na coś oryginalnego.

            Komentarz


            • #21
              Albo oryginalnego albo praktycznego, zalezy jaka macie mame, ale to juz wy powinniscie wiedziec najlepiej Ja mojej kupilam bardzo fajne , lubi kawy, wiec i to z pewnoscia jej zasmakuja.

              Komentarz


              • #22
                Każda mama lubi coś pichcić w kuchni więc może coś w tym kierunku? Odpowiednie akcesoria kuchenne/cukiernicze ze sklepu na pewno jej się spodobaja.

                Komentarz


                • #23
                  Moim zdaniem jakaś ładna perfuma będzie dobrym pomysłem.

                  Komentarz


                  • #24
                    Krem jest moim zdaniem naprawdę dobrym rozwiązaniem.

                    Komentarz


                    • #25
                      Tusz do rzęs

                      Moim zdaniem krem to wcale nie taki dobry wybór, bo widać, że szukasz trochę po omacku. Lepiej wybrać bezpieczniejszy i bardziej uniwersalny kosmetyk, np. tusz do rzęs. Ja używam tego: i mogę go polecić. Efekt na oku jest wręcz spektakularny, jeden z najlepszych tuszy, jakich używałam.

                      Komentarz


                      • #26
                        Według mnie dla waszej mamy dużo lepszym prezentem byłyby takowe kursy które znacznie rozwiną ich umiejętności - rewelacyjnej jakości kursy i szkolenia z najwyższego topu !

                        Komentarz


                        • #27
                          Perfumy, dobra książka albo bon/wejściówka na jakiś fajny salon spa - każda kobieta się tym zadowoli .


                          ____________

                          Komentarz


                          • #28
                            Moja mama kocha kwiaty i zawsze sie z nich cieszy, dlatego nie mam problemu przy wybieraniu prezentu.

                            Komentarz


                            • #29
                              A może jakieś dobre wino ? Takie naprawdę z lepszej półki. Tylko faktem jest, że to trochę drogie rzeczy, ale zawsze możesz najpierw zajrzeć do Pana Sowy , a później zabrać się za wybór prezentu dla kochanej rodzicielki

                              Komentarz


                              • #30
                                Ja nie używałam. nie wiem czy krem to super pomysł, moim zdaniem lepszy bedzie voucher np. na zrobienie paznokci u kosmetyczki albo jakiś zabieg fajny

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X