Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

soczewki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Js również kompletnie nie mogę się przekonać do soczewek..

    Komentarz


    • #17
      Może po prostu wybierasz złe soczewki, masz swoje źle dopasowane? Generalnie soczewki powinny być niewyczuwalne na oku, nie powinny także go wysuszać. Daj jeszcze im szanse. Tu w klinice wzroku możesz liczyć na profesjonalne dopasowanie soczewek do Twoich oczu. Może to rozwiąże te problemy.

      Komentarz


      • #18
        Ja jednak wolę nosić okulary.

        Komentarz


        • #19
          A macie jakieś opinie na temat tego produktu ? Wygląda na bardzo tani, a poza tym ma bardzo pozytywne opinie w internecie. Własnie dlatego zamierzam się na to zdecydować, ale zależy mi na Waszej opinii. Mam nadzieję, że coś mi tu doradzicie. Koniecznie dajcie znać.

          Komentarz


          • #20
            Ja niezbyt korzystam z takich usług. Mam nadzieję, że jednak innym będzie to pomocne.

            Komentarz


            • #21
              Myślę, że bardzo dużo jest opcji do wyboru. Musisz się na coś zdecydować.

              Komentarz


              • #22
                Nie myślałaś o laserowej korekcji wzroku? Jeśli zabieg jest dobrze przeprowadzony to ludzie chowają okulary do szuflady i cieszą się dobrym wzrokiem. W Polsce to w okulistycznym centrum Libermedic wykonują te zabiegi profesjonalnie najlepsi krajowi okuliści.

                Komentarz


                • #23
                  Tylko jest tak, że nie każda wada nadaje sie do laserowej korekcji wzroku. Taka prawda.

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X