Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki prezent na chrzciny?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #31
    Dlaczego głupie, jeśli nie ma się pomysłu na prezent to lepiej zapytać niż kupić coś co zupełnie się nie przyda dziecku i rodzicom.

    Komentarz


    • #32
      Warto podarować pamiątkę związaną z tym świętem.

      __

      Komentarz


      • #33
        Ja zawsze wolę dawać pieniążki, bo nigdy nie wiadomo co inni kupią. Byłam kiedyś na chrzcinach gdzie dziecko dostało dwa złote medaliki. Może kup ładną kartkę z okazji chrzcin taką z personalizacją i tam włóż pieniążki. Ja polecam stronę z ręcznie robioną papeterią Zamawiałam u nich wprawdzie kartkę na komunię ale była urocza.

        Komentarz


        • #34
          Teraz mega modne są exploding box To takie pudełka, które jak się otworzy to ukazują się życzenia. To bardzo ciekawa forma podarunku, która powinna zadowolić nawet tych najbardziej wymagających. Ja taki exploding box zamawiałam na i byłam naprawdę zadowolona z jakości i wykonania

          Komentarz


          • #35
            jakaś biżuteria na pamiątkę medalik

            Komentarz


            • #36
              Jak tak sobie teraz myślę, może fajnie byłoby kupić porządny . Większość rodziców i tak pewnie będzie planować zrobienie takiego, a można im oszczędzić czasu i zapewnić dziecku fajną pamiątkę. Do tego może jakiś drobiazg i wychodzi świetny prezent

              Komentarz


              • #37
                Wydaje mi się, że najlepszym prezentem na taką okazje będzie kupienie kompletu śpioszków, dresików, kołderki czy np. kocyka.

                Komentarz


                • #38
                  Wydaje mi się, że to jest temat dla specjalisty z tej dziedziny. Można dzięki temu oszczędzić sobie wielu trudności.

                  Komentarz


                  • #39
                    Stawiam na praktyczne prezenty dla dziecka.

                    __

                    Komentarz


                    • #40
                      Też chyba byłabym za tym zeby po prostu zapytać rodziców i nie palnąć jakiejś gafy, powtórzenia prezentu, albo kupienia coś co już młody ma. Możecie porozglądać się też po sklepie Myślę, że dla małego chłopca wielkie wozy, maszyny rolnicze, koparki itp. to genialny pomysł na prezent.

                      Komentarz


                      • #41
                        Na pewno sprawdzi się coś dla maluszka (zabawka) jak i coś praktycznego.

                        Komentarz


                        • #42
                          Odnośnie organizacji Chrzcin maluszka może Wam się przydać link: Możesz tam wygodnie zamówić online nie tylko zaproszenia ale też dekoracje stołu, stroje na Chrzest itd.

                          Komentarz


                          • #43
                            Może medalik? Pismo św?

                            Komentarz


                            • #44
                              Ja jestem za dawaniem praktycznych prezentów, które rzeczywiście przydadzą się dziecku. Sama kupiłam piękny otulacz bambusowy o którym słyszałam od znajomej. Jest praktyczny i przyda się każdemu dziecku - szczególnie teraz latem.

                              Komentarz


                              • #45
                                Moim zdaniem, przydałoby się chrześniakowi jakieś ładne wdzianko
                                ----------------------------------
                                [/URL]

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X