Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Praca

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Praca

    Witam. Chciał bym w wakacje dorobić przy opiece nad osobami starszymi w Niemczech? Do tej pory znalazłem Czytałem, że szybko znajdują pracę i są uczciwi.

  • #2
    Nie rozumiem, w czym problem? Jak wytłumaczysz, spróbuję Ci pomóc.

    Komentarz


    • #3
      Z tymi wyjazdami za granice to z jednej strony fajna sprawa, a z drugiej trzeba bardzo uważać, by nie okazało się, że zajęcie kompletnie się nie nadaje, albo warunki kiepskie.

      Komentarz


      • #4
        hmmm nic nie słyszałam o tej agencji, ale mój brat jak raz pojechał za granicę przez agencję to ambasada w Anglii musiała mu finansować powrót, bo nic tam na niego nie czekało.
        a agencja zniknęła z miasta, prowizje pobrała of course
        ja polecam stronę

        Komentarz


        • #5
          Najlepiej znaleźć jakąś sprawdzoną agencję


          Komentarz


          • #6
            Ja bym nie chciała takiej pracy, zresztą wolę pracować w Polsce, tu jest moje miejsce. Słyszeliście o ostatnich mianach jakie wprowadzono w zakresie prawa pracy? Chodzi mi oczywiście o , które rząd przeforsował pod koniec zeszłego roku. Jak sądzę powinno to być z korzyścią dla pracowników, choć pewnie wszystko się okaże.

            Komentarz


            • #7
              Ma portalach rekrutacyjnych jest wiele ogłoszeń o taką

              Komentarz


              • #8
                Najważniejsze to sprawdzić wcześniej agencję.

                Komentarz


                • #9
                  Dokładnie, bo może się okazać, że to jest oszustwo.

                  Komentarz


                  • #10
                    Bardzo fajnie dorobić możesz sobie również pracują przez internet. Jeżeli wkręcisz się przez wakacje to na pewno potraktujesz to już jako jedno ze stałych źródeł dochodu i cieżko Ci bedzie z tego zrezygnować Polecam zapoznać się w tym temacie ze stroną MyLead.pl i z pojęciem , to własnie na programach partnerskich można bardzo dobrze sobie zarobić.

                    Komentarz


                    • #11
                      Zapytaj swoich znajomych o to. Według mnie to może być naprawdę bardzo dobre źródło wiedzy

                      Komentarz


                      • #12
                        A może spróbujecie młode, piękne dziewczyny swoich sił w pracy modelki i hostessy. Jeżeli interesuje was ten temat to polecam zajrzeć na bloga agencji hostess i modelek dowiecie się tam wszystkiego czego potrzebujecie

                        Komentarz


                        • #13
                          Do takiej pracy trzeba się nadawać i mieć także przekonanie.

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez systemma Zobacz posta
                            Z tymi wyjazdami za granice to z jednej strony fajna sprawa, a z drugiej trzeba bardzo uważać, by nie okazało się, że zajęcie kompletnie się nie nadaje, albo warunki kiepskie.
                            jak człowiek nie zaryzykuje czy się nadaje czy nie
                            W każdej pracy możemy trafić na nieuczciwych ludzi więc nie ma co się na wstępie zrażać

                            Komentarz


                            • #15
                              Zawsze jakieś wyjscie to wlasna firma. Jest to bardzo fajny sposób na zarobek Jezeli nie macie jakiegoś doświadczenia i troszkę sie boicie to moze wam pomoc opcja franczyzy od Dzieki współpracy z firmą o wiele latwiej bedzie wam prowadzić swój własny sklep

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X