Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prezent na walentynki

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Prezent na walentynki

Walentynki co raz bliżej więc postawiłem kupić mojej lubej, jakiś fajny prezent. Pierwszym pomysłem były słodycze i wyjście na kolacje. Ale kumpel mi podrzucił ciekawy pomysł z bielizną damską, tu macie odnośnik, i komplecik już zamówiony powinien przyjść w przyszłym tygodniu. Myślicie, żeby coś jeszcze dokupić do tego. Zabieram ją jeszcze na kolacje

Nie zapomnij o pięknym bukiecie kwiatów! Kobiety je uwielbiają!

Komentarz

A właśnie, że nie wszystkie. Moja na przykład kwiatów nie lubi, więc na Walentynki wymyśliłem jej alternatywę: bukiet ręczników https://slodkiesny.pl/komplety-recznikow-na-prezent - prezent ładny i praktyczny.

Komentarz

Podziwiam Cię, że wiesz jaki rozmiar i model bielizny nosi Twoja kobieta, najczęściej mężczyźni nie mają zielonego pojęcia jaki model biustonosza kupić.

Komentarz

Jeśli okaże się, że nie trafiłeś z rozmiarem bielizny, to zawsze możesz ratować się zakupem jakiegoś innego prezentu. Takim który zawsze się sprawdza są perfumy, polecam Ci coś Diora https://perfumy.pl/firm-pol-44-Dior.html bo wiem, że wiekszość kobiet lubi ich zapachy. Chyba najbardziej popularnym jest J'adore, sama mam go i bardzo mi się podoba, pokusiłabym się nawet o stwierdzenie, że to mój ulubiony zapach.

Komentarz

A może jakiś intymny prezent? Teraz w internetowych sex shopach można znaleźć przeróżne gadżety. Dużo zależy od dynamiki związku, tego co lubicie itd ale dosyć popularny gadżet to wibrator króliczek.

Komentarz

Ja w tym roku na szczęście umówiłam się z moim chłopakiem, że nie kupujemy sobie nawzajem prezentów tylko idziemy na jakąś dobrą kolację

Komentarz

Zabierajcie swoje kobiety do teatrów i kolacje - czasem to lepsze niż tona prezentów

Komentarz

A może kask ze strony www.skutery-krakow.pl/kaski/ , oczywiście jeśli druga połówka pasjonuje się motoryzacją... W sumie nawet jeśli nie, to i tak fajna opcja, bo może zaszczepisz w tej osobie nową pasję? Myślę, że podrzuciłem Ci całkiem ciekawy pomysł.

Komentarz

Zgadzam się, kask jest fajny, jednakże może jakaś biżuteria?

Komentarz

Dla mnie walentynki to dzień jak każdy inny.

Komentarz

Pracuję...
                      X