Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jak oszczędzać?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jak oszczędzać?

    Hejka. Zastanawiam się właśnie nad jakimiś skutecznymi sposobami oszczędzania.... Znacie coś sprawdzonego w tym temacie? Ja się zastanawiam nad tymi informacjami

  • #2
    Ja zliczam swoje wydatki, by wiedzieć gdzie tracę najwięcej

    Komentarz


    • #3
      Przy oszczędzaniu warto też zwracać uwagę na usługi takie jak moneyback! To zwrot wydanych pieniędzy, więc też świetny sposób na oszczędzanie środków Ja o moneyback'u dowiedziałam się z . Zawsze czytam tam o pożyczkach i chwilówkach, a tym razem udało mi się znaleźć naprawdę świetny wpis na inny temat

      Komentarz


      • #4
        Sama mam z tym ogromny dylemat.

        __

        Komentarz


        • #5
          Jest wiele różnych możliwości. Jeżeli chodzi o podręczniki szkolne to warto korzystać z serwisów, które oferują książki taniej. Warto zerknąć chociażby na , gdzie we wrześniu podręczniki były najtańsze.

          Komentarz


          • #6
            Myślę, że każdy postępuje inaczej.

            __

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez heniutek Zobacz posta
              Jest wiele różnych możliwości. Jeżeli chodzi o podręczniki szkolne to warto korzystać z serwisów, które oferują książki taniej. Warto zerknąć chociażby na, gdzie we wrześniu podręczniki były najtańsze.
              Zaoszczędzić możesz też kupując podręczniki szkolne do religii na stronie tej . Często można trafić tam różnego rodzaju promocje, wyprzedaże itd. Znajdziecie tam podręczniki do każdego stopnia edukacji.

              Komentarz

              Pracuję...
              X