Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Odżywianie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • super kryptoreklama

    Komentarz


    • No ja, szczerze mówiąc, nie przywiązuję do tego dużej wagi.

      Komentarz


      • Pod Wrocławiem jest klinika Integrative Medical Center, której założeniem jest całościowe leczenie człowieka, a nie tylko pewna jego część. Bardzo duży nacisk kładzie się tam nie tylko na zdrowe ciało ale także na spokój ducha i na zdrową żywność. Jest tam m.in. restauracja z ciekawymi daniami, deserami oraz napojami oparta na kuchni wegetariańskiej i bezglutenowej. Można nawet zamówić tam coś na wynos. Zobaczcie sobie ich menu - .

        Komentarz


        • Odżywianie ma wpływ na całokształt organizmu.

          Komentarz


          • Co ciekawe, o tym, czy odżywiamy się zdrowo, decyduje też np. to, czym były żywione zwierzęta, których mięso jemy. Na możecie o tym poczytać.

            Komentarz


            • Wielkie dzięki za sprawdzone informacje! Z całą pewnością przydadzą mi się one

              Komentarz


              • Witam . Chciałbym polecić wam świetny sklep gdzie znajdziecie zestawy suplementów diety , a także zdrową żywność . Naprawdę warto skorzystać z ich oferty gdyż wszystko można zamówić przez internet , a przy zakupach za kwotę wyższą niż 250 zł otrzymacie darmową dostawę . Sam korzystam z ich pomocy od dłuższego czasu i jestem naprawdę zadowolony .

                Komentarz


                • jak jecie z sokami? jak o dodatek do zup posypujecie nimi sałatki? jakoś nie moge się przekonać do tego smaku, a chciałabym polubić bo mam problemy z wapnem poważne:/

                  Komentarz


                  • Staram się zdrowo odżywiać. Z różnym skutkiem.

                    Komentarz


                    • Przy dobrej diecie warto też pomyśleć nad zadbaniem o gospodarkę glukozową, bo przez dietę często zapominamy o podstawowych składnikach odżywczych, a jednak są one nie mniej ważne od odpowiedniej wagi. Wiecie może ? Bo szukałem już w kilku miejscach i nigdzie nie mogę znaleźć. Czy jst szansa na znalezienie jakiejś apteki albo sklepu ze zdrową żywnością czy raczej pozostaje zamówienie przez internet?

                      Komentarz


                      • W kwestii diety własnie chciałam zapytać czy przygotowanie takiego posiłku będzie dobrym posunięciem wówczas gdy zalezy mi na zdrowym odżywianiu? Jak oceniacie ten produkt?

                        Komentarz

                        Pracuję...
                        X