Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Odżywianie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #91
    Ja wiem, że moje odżywianie pozostawia wiele do życzenia. Niestety...

    Komentarz


    • #92
      Według mnie nie jest trudno przynajmniej w jakiś stopniu zdrowo się odżywiać. Nie trzeba od razu przechodzić na restrykcyjne diety. Wystarczy odpowiednie podejście i odrzucenie paru takich najbardziej niezdrowych produktów spożywczych. Poczytajcie sobie co na ten temat mówi Na pewno ich porady pomogą wam w utrzymaniu zdrowia i w sprawnym odchudzaniu się

      Komentarz


      • #93
        Gadanie, że nie odżywiam się zdrowo, bo nie mam na to czasu to bzdura... Niestety część z nas przedkłada dbanie o samochód, o swój wygląd nad dbałość o swój organizm. Prędzej czy później to się na tych osobach odbije. Warto wprowadzić kilka produktów do swojej diety, by choć trochę wspomóc swój organizm w codziennym funkcjonowaniu. Sama pamiętam jak jeszczcze niedawno miałam problemy ze zbyt często pojawiającymi się wzdęciami. Próbowałam sobie na różny sposób pomóc i okazało się że najskuteczniejszym sposobem było po prostu zakupienie Intesty w aptece

        Komentarz


        • #94
          A może warto poszukać w Internecie? Na pewno się coś znajdzie

          Komentarz


          • #95
            To jest zdecydowanie zadanie dla specjalisty z tej dziedziny. Można sobie wiele trudności oszczędzić dzięki temu.

            Komentarz


            • #96
              Zdrowa dieta na pewno dobrze wpływa na organizm nic dziwnego że nie żałujesz

              Komentarz


              • #97
                Tak - jedząc zdrowo - człowiek ma o wiele więcej energii i czuje się zdecydowanie lepiej

                Komentarz


                • #98
                  Diete trzeba dopasować do swojego organizmu, nawyków i trybu życia. Na pewno nie jest to wcale takie proste jak wielu osobom może się wydawać. Ja teraz znalazłam na idealną dietę przy moich treningach.

                  Komentarz


                  • #99
                    Czy ktoś z Was odrzucił całkiem mięso?

                    __

                    Komentarz


                    • O nie, w życiu ;D Ja sobie nie wyobrażam życia bez miesa. Te też w sumie dostarcza nam bardzo wiele ważnych składników odżywczych. Tak samo lubie sobie zjeść na słodko. Na stronce znajduje wiele ciekawych pomysłów na przygotowywanie słodkich wypieków i deserów

                      Komentarz


                      • Dobrze jest skorzystać z pomocy dietetyka.

                        __

                        Komentarz


                        • Skąd czerpiecie głównie inspiracje na przepisy?

                          __

                          Komentarz


                          • Myślę, że w Internecie znajduje się sporo sprawdzonych informacji w tym temacie. Wystarczy się trochę rozejrzeć.

                            Komentarz


                            • To prawda w internecie jest mnóstwo informacji.Ja sama ostatnio przeszłam na dietę, bo to co niejednokrotnie czytam w składzie, to po prostu głowa boli. Przeszłam tez na wegetarianizm, nie jem mięsa. Tak samo staram się nie jeść cukru, bo cukier to nasz największy wróg niestety. Ostatnio nawet znalazłam fajny i właśnie mnóstwo rzeczy dowiedziałam się stamtąd, na przykład jakie jajka kupować, żeby nie były z chowu klatkowego, warto się zagłębić w temat.

                              Komentarz


                              • To bardzo wazna kwestia.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X