Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wakacje 2016

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #31
    Ja w tym roku na rowery w bieszczady :P

    Komentarz


    • #32
      Świetny plan! W sumie też chyba o tym pomyślę.

      Komentarz


      • #33
        Ja wyjątkowo w tym roku zamierzam zwiedzić Polskę i to więcej regionów.

        Komentarz


        • #34
          A może warto pojechać na taką ? To miejsce jest po prostu magiczne

          Komentarz


          • #35
            A ja poszukuję właśnie jakiejś dobrej lodówki turystycznej. Czy któraś z tych jest rozsądnym rozwiązaniem według Was ?

            Komentarz


            • #36
              Zwracacie uwagę na fundusze w trakcie swojego wyjazdu czy może traktujecie te sprawy drugorzędnie? Niestety większość osób wybierze właśnie to drugie wyjście... Moim zdaniem pieniądze są na tyle ważne, że warto się dowiedzieć jak zabezpieczyć swoje finanse w czasie podróży. Dowiedzieć się tego możecie z [/URL]. Ja już przeczytałem kilka artykułów i muszę przyznać, że na pewno są pomocne i na następny wyjazd jestem w 100% przygotowany, przynajmniej w kwestiach funduszy

              Komentarz


              • #37
                A ja właśnie od wakacji w 2016 roku jeżdżę już tylko nad polskie morze. W tamto lato wybraliśmy się z mężem do Kołobrzegu i totalnie zakochaliśmy się w Bałtyku Teraz co roku szukamy sobie na taniego noclegu i planujemy sobie wakacje. Zazwyczaj robimy to ze sporym wyprzedzeniem, bo takie wakacje nad morzem cieszą się dużą popularnością Ale zawsze udaje nam się zarezerwować coś ekstra!

                Komentarz


                • #38
                  Wakacje 2016... Kiedy to było... Ale pamiętam te wakacje bardzo dobrze, wtedy udało nam się zarezerwować na stronie bardzo fajny nocleg i pojechaliśmy w rejony Piwnicznej Zdroju całą rodzinką. Było tam cudownie...

                  Komentarz


                  • #39
                    Ja to od ładnych paru lat wakacji nie miałem Muszę wreszcie się gdzieś wybrać, bo tak się nie da żyć A w 2016... byłem w delegacji. Ale trudno to nazwać wakacjami.

                    Komentarz


                    • #40
                      Na ten rok macie już plany? Może tak jak ja wybierzecie się w góry? Ja to mam godzinkę drogi samochodem więc mega sobie chwalę, ale mysle ze warto skorzystać z opcji domku w górach. Znajoma całkiem niedawno była w i bardzo sobie chwaliła. Jest to już taki bardziej komfortowy domek w bardzo fajnej okolicy. Idealny na zwiedzanie wielu szlaków w Zwardoniu i okolicach

                      Komentarz


                      • #41
                        Bardzo przydatne informacje Dzięki wielkie, z całą pewnością z nich skorzystam

                        Komentarz


                        • #42
                          A czy Waszym zdaniem taki to dobry plan na wakacje? Jakie jest Wasze zdanie w tym obszarze tematycznym? Z góry wielkie dzięki za wszelkiego rodzaju porady i sugestie

                          Komentarz


                          • #43
                            Ja byłem w tamtyk roku w Grecji i bardzo mi się podobało.

                            Komentarz


                            • #44
                              Dzień dobry wszystkim. Nie ma co tuszować, że materie związane z bezpieczeństwem są bardzo ważne w czasie wczasów. Wskazane jest w tym okresie stosować się do różnego typu porad i sugestii. Poczytać można o tym choćby na . Może znacie jeszcze jakieś źródła informacji?

                              Komentarz


                              • #45
                                A macie takie miejsca, które odwiedzacie co roku? Bo ja mam taki zwyczaj, że zawsze jeżdżę jesienią w Bieszczady W tym roku ponoć jest tam sporo nowych atrakcji. Czytałam o tym na i wygląda to bardzo obiecująco! Mam nadzieję, że uda mi się zobaczyć wszystkie te miejsca i przeżyć wiele pięknych chwil!

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X