Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

nowoczesny salon

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Salon u mnie w mieszkaniu spełnia także funkcję sypialni mojej i żony, dlatego nie szukaliśmy typowej kanapy, a raczej tapczanu, w którym będziemy mogli schować też pościel. Udało nam się znaleźć w sklepie dokładnie to czego szukaliśmy, jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.

    Komentarz


    • #17
      W nowoczesnym salonie na pewno nie może zabraknąć odpowiedniego oświetlenia. Dlatego też na pewno warto odwiedzić Strefę Porad Iluve, gdzie to możemy dowiedzieć się m.in. będzie najlepszym wyborem, a także jakie elementy oświetleniowe szczególnie dobrze sprawdzą się w innych pomieszczeniach. Zdecydowanie będzie to bardzo pouczająca lektura.

      Komentarz


      • #18
        Chciałabym kiedyś urządzić swój dom razem z . Tacy ludzie na pewno dobrze znają pojęcie nowoczesności, a właśnie taki format wnętrz podoba mi się najbardziej.

        Komentarz


        • #19
          Jeżeli stawiamy na nowoczesność w wystroju naszego salonu to powiem Wam, że świetną opcją jest postawienie nacisku na dodatki. Dzięki nim możemy nadać oryginalnego charakteru całemu wnętrzu. Ze swojej strony mogę polecić Wam sklep z wyjątkowymi plakatami, mowa tutaj o firmie Posterilla. Ja zamówiłam u nich niedawno plakat do mojego salonu i wszyscy znajomi się zachwycali! Jeśli macie ochotę to tutaj: znajdziecie ich dokładną ofertę

          Komentarz


          • #20
            Jakie polecacie blog wnętrzarskie?

            Komentarz


            • #21
              Bardzo ciekawy pomysł.

              __

              Komentarz

              Pracuję...
              X