Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Rehabilitacja Wrocław?

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Rehabilitacja Wrocław?

Witajcie,
    potrzebuję porady od wszystkich osób, które mieszkają we Wrocławiu lub w okolicach.Jestem po złamaniu i szukam dobrego rehabilitanta. Czy we Wrocławiu przyjmuje ktoś, kto wykonuje masaże lecznicze? Zależy mi na osobie doświadczonej. Moja siostra poleciła mi masaże w Global Therapy - czy ktoś z Was korzystał z tych usług?
    Pozdrawiam

Polecam gabinet Sanitas. Oni mają bogatą ofertę masażu oraz innych zabiegów, które wykonywane są z zaangażowaniem i na najwyższym poziomie.
    Sanitas oferuje masaż leczniczy i rozluźniający oraz gimnastykę korekcyjną i leczniczą. Sanitas to firma zajmująca się rehabilitacją osób po udarach, wylewach kontuzjach i wypadkach losowych.

Komentarz

Mój dziadek po złamaniu biodra miał duży problem z poruszaniem się i ogólnie z większością codziennych czynności. Wymyśliłem, żeby kupić mu coś co ułatwi mu funkcjonowanie w domu podczas rehabilitacji. Dlatego podczas rehabilitacji warto poszukać różne przyrządy ułatwiające życie, ja zdecydowałem się na podnośnik do łóżka, ale zobacz też krzesła toaletowe, bo mogą być naprawdę pomocne

Komentarz

Ja się całkowicie zgadzam z moim przedmówcą. Nic dodać oraz nic ująć.

Komentarz

Pracuję...
        X