Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Budujesz dom?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #76
    Ja się niestety niezbyt na tym znam... Dlatego też nie będę mógł pomóc...

    Komentarz


    • #77
      Budowa domu to milion decyzji do podjęcia. Sam przez to przechodziłem i gdyby nie wsparcie tych bardziej doświadczonych, chyba bym się poddał. Gdybyście mieli w planach zakup okien dachowych, to warto zajrzeć na stronę . Naprawdę spory wybór i przystępne ceny.

      Komentarz


      • #78
        Okna to chyba jednak najmniejszy problem w tej spirali związanej z pozwoleniami i decyzjami

        __________________________________________________ ___
        Ostatnio edytowany przez Blanka43; 05.06.2018, 21:02.

        Komentarz


        • #79
          A może warto doradzić się znajomych w tej sprawie? Co o tym sądzicie?

          Komentarz


          • #80
            Na pewno wiele firm przewinie się przez waszą działkę Oby tylko jedni nie byli zmuszeni do poprawiania po poprzednich bo generalnie to taka tendencja jest. Jakbyście szukali usług ogrodnicznych, które można tez wykorzystać przy budowie domu zajrzyjcie na Znajomy tak znalazł solidną firmę od prac koparką w ogrodzie. Przy budowie domu, na początku będzie to niezbędne.

            Komentarz


            • #81
              Jeżeli budujecie dom to moze przydać się wam namiar na firmę Specjalizują się oni w wielu badaniach nieruchomości, budowlanych i usługach inżynieryjnych. Między innymi w ich ofercie znajdziecie bardzo przydatny audyt energetyczny, stosowany w celu zmniejszenia rachunków za ogrzewanie w budynkach jednorodzinnych jak i w większych konstrukcjach.

              Komentarz


              • #82
                Mnie na szczęście na razie nie czeka takie przedsięwzięcie.

                Komentarz


                • #83
                  Może warto zostawić ten temat specjaliście? Moim zdaniem to najlepsze możliwe rozwiązanie

                  Komentarz


                  • #84
                    Przy budowie domu najważniejszy jest wybór solidnych materiałów budowlanych. Bez tego to ani rusz! Ja większość produktów, a przede wszystkim pustaki, zamawiałam na . Ceny mają naprawdę bardzo atrakcyjne, a jakość pustaków jest bardzo wysoka. Trzeba szukać dobrych ofert, bo dzięki nim można zbudować świetny dom!

                    Komentarz


                    • #85
                      Zanim rozpocznie się budowę, dobrze jest przeprowadzić badanie geotechniczne. Dlaczego? Przeczytajcie ten artykuł , a wtedy będzie to dla was jasne.

                      Komentarz


                      • #86
                        Bardzo pomocne wskazówki.

                        __

                        Komentarz


                        • #87
                          Miałam to szczęście i trafiłam na odpowiednich budowlańców.

                          __

                          Komentarz


                          • #88
                            Witam wszystkim Serdecznie

                            Komentarz


                            • #89
                              A ja już na etapie malowania Długo szukałem dobrej taśmy i o to ona ! polecam i pozdrawiam

                              Komentarz


                              • #90
                                Ja sama robiłam remont, więc fachowcy nie byli mi potrzebni.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X