Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Budujesz dom?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #61
    Szkoda, że to jest takie drogie...

    Komentarz


    • #62
      Podpowiecie mi może, jak budując dom wprowadzić elementy, które wpłyną na w czasie, gdy już się tam zamieszka? Macie jakąś wiedzę w tym temacie? Chętnie się dowiem, czy może zastosowaliście jakieś triki, żeby zaoszczędzić na zużyciu energii.

      Komentarz


      • #63
        Jeżeli budujecie dom to życzę wam przede wszystkim cierpliwości. Ja już jestem po ale zajęło mi to niecałe 5 lat więc trochę czasu minęło zanim wprowadziliśmy się do niego z mężem. Teraz jeszcze remontujemy pojedyncze pokoje. Ja jestem odpowiedzialna ze wybór wyposażenia, mąż bardziej za sprawy budowlane Jakiś czas temu wpadłam na sklep internetowy i to tam najczęściej szukam AGD i RTV do domu

        Komentarz


        • #64
          Ja właśnie skończyłam budować dom, teraz go z mężem wykańczamy Zastanawiamy się nad wzorzystymi płytkami do kuchni, czy ktoś z Was widział je może na ? Nam bardzo wpadły w oko i skłaniamy się ku zakupowi, w końcu to coś bardzo nowoczesnego i innego!

          Komentarz


          • #65
            Dla mnie integralną części każdego domu, który jest ogrzewany centralnie i jednym z lepszych na który warto zwrócić uwagę na producenta o nazwie Schiedel. Jest to bowiem lider na naszym rynku w branży systemów kominowych i zajmuje się nie tylko produkcją poszczególnych elementów systemów kominowych, ale tez świadczy usługi wsparcia klientów na bardzo wysokim poziomie. Oferują obsługę na naprawdę bardzo wysokim europejskim poziomie. Czy ktoś z Was posiada tego rodzaju systemy kominowe najnowszej generacji?

            Komentarz


            • #66
              Ja nie wyobrażam sobie, że miałabym samodzielnie wykańczać dom, nie mam na to przede wszystkim czasu, a poza tym, kompletnie brak mi do tego talentu. Jeśli masz tak jak, ja to zajrzyj tutaj .

              Komentarz


              • #67
                Przy takiej inwestycji należy bardzo dobrze wszystko przemyśleć

                Komentarz


                • #68
                  Dokładnie, możecie polecić jakiegoś dobrego architekta?

                  ___________________________________

                  Komentarz


                  • #69
                    Masz już wizję swojego podjazdu, podwórka itp. Bo ja zastanawiam się nad kostką brukową, chodzi mi o coś w tym stylu Dobrze zaprojektowane otoczenie domu to podstawa, chyba każdy chce mieć ładnie u siebie na podwórku, aby wszystko było praktyczne i dostosowane do naszych potrzeb.

                    Komentarz


                    • #70
                      Mój dom już dawno stoi wybudowany...

                      Komentarz


                      • #71
                        Mój brat właśnie się buduje. Na szczęście jest już przy końcówce. Musi jeszcze tylko wstawić okna i położyć dach. Możecie polecić jakieś w dobrej cenie i spełniające swoje zadanie?

                        Komentarz


                        • #72
                          Ja się całkowicie zgadzam z moim poprzednikiem... Nic dodać oraz nic ująć...

                          Komentarz


                          • #73
                            Czy ta sama zasada tyczy się także domów typowo drewnianych? Pytam, ponieważ wydaje mi się, że na po prostu trzeba się znać.

                            Komentarz


                            • #74
                              Na całe szczęście budowe domu mam już za sobą. Trwało to nawet krótko, niecałe 2 lata, a spodziewałem się minimum 3. Najgorzej jak się nie ma pieniędzy, lepiej wziąc większy kredyt i szybko się postawić. Teraz urządzamy nasz wymarzony ogród. Mamy działkę 12 arów wiec jest tu co robić. Przede wszystkim stawiamy na wygodne meble ogrodowe od również będziemy zamawiać tam sadzonki krzewów i drzew.

                              Komentarz


                              • #75
                                Planujemy budować dom więc bardzo przydatny wpis. Przed Nami ciężkie zadanie.

                                ______

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X