Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Marketing internetowy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Marketing internetowy

    Co myślicie o takim rodzaju reklamy jak reklama w internecie? Obecnie większość informacji czytamy jednak w sieci i myślę, że taki rodzaj reklamy jest bardzo skuteczny. Istnieje mnóstwo firm zajmujących się ma ich stosunkowo niewiele jak na tak duże miasto, ale jest kilka godnych uwagi. Reklama w sieci co prawda nigdy nie wyprze tradycyjnej formy reklamy, która widzimy codziennie chodząc po ulicach miast czy oglądając telewizję, ale z każdym dniem staje się co raz bardziej popularny

  • #2
    Na pewno w Internecie znajdą się porady w tym temacie. Nie powinno być z tym większych trudności.

    Komentarz


    • #3
      Ja na temat marketingu internetowego bardzo dużo dowiedziałem się od mojego kolegi.On jest w tym ekspertem.

      __________________________________________________ ____________________________

      Komentarz


      • #4
        Obecnie reklama w internecie działa bardzo prężnie, można powiedzieć, to pewna podstawa marketingu.

        Komentarz


        • #5
          Ja swój gabinet tylko i wyłącznie reklamuje w sieci. To dziś jedyna dobra droga, a poza tym można zmierzyć każdą złotówkę i wiedzieć ile faktycznie mamy zwrotu z tych działań. Kilka lat miałem stronę, ale była fatalna, nie miałem na to pomysłu zupełnie. Dopiero po znalezieniu odpowiedniej osoby, która pomogła mi od A do Z, przygotowała nową strategię, stronę www i poprowadziła marketing wszystko zaczęło iść tak, jak należy.

          Mogę śmiało polecić Pana Jakuba , bo współpracuje nam się świetnie.

          Komentarz


          • #6
            Temat zaczął się od SEO Wrocław, więc myślę, że warto do tego nawiązać i wskazać, jak we Wrocławiu szukać agencji zajmujących się pozycjonowaniem. Na tej stronie znajdziecie porady, które mogą się wam przydać.

            Komentarz


            • #7
              Ja właśnie niedawno zaczęłam poszukiwać informacji dotyczących kwestii marketingowych. Najbardziej zainteresowały mnie narzędzia marketingu internetowego, o których informacje znalazłam między innymi tutaj: Zaglądacie czasami na portale tego typu? Jestem bardzo ciekawa Waszych opinii.

              Komentarz

              Pracuję...
              X