Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

wirtualne biuro

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • wirtualne biuro

    Myślę czy by nie rozwinąć biznesu a w takim razie musiałbym przenieść parę procesów. Słyszeliście o czymś takim jak wirtualne biuro? Właśnie trafiłem na i zastanawiam się czy to ma sens. Taka pomoc bardzo by mi się przydała, co myślicie?

  • #2
    Zdecydowanie jest to bardzo dobrze rozwiązanie, szczególnie dla małych i średnich przedsiębiorstw Sam zdecydowałem się właśnie na takie rozwiązanie z tym że z firmą Idea Prestige, ze względu na to, że firma dzięki takiej opcji oszczędza naprawdę całkiem sporo pieniędzy, a dwa dzięki atrakcyjnym położeniu biura w danych firmy zwiększa się dość mocno renoma Tutaj podrzucam Ci też stronkę ,może akurat spodoba Ci się ich oferta

    Komentarz


    • #3
      Znajomy ma własną firmę pozycjonującą i w sumie pracuje sam, nie ma żadnych pracowników. Dla niego takie biuro to idealna opcja, wszystko robi w sumie w swoim mieszkaniu. Ja to raczej jestem zwolennikiem normalnych biur i tradycyjnej pracy Własnie wyposażam ze sklepem moje nowe powstałe biuro w Warszawie. Firma coraz to bardziej się rozrasta co mnie bardzo cieszy

      Komentarz


      • #4
        Sądzę, że wirtualne biuro to świetna opcja dla przedsiębiorców działających w formie firmy jednoosobowej czy takich, którzy dopiero zaczynają biznes. Jakbyście szukali wirtualnego biura w Warszawie, to wiem że oferują dobre ceny, ich warto wziac pod uwagę. Oczywiście wirtualne biuro to nie tylko adres, ale także możliwość skorzystania z sali konferencyjnej czy porad fachowców np. w zakresu finansów, księgowości czy prawa. Naprawdę dobra opcja, jak komuś nie jest potrzebny lokal do prowadzenia firmy, można sporo zaoszczędzić.

        Komentarz


        • #5
          Czy to jest legalne?

          ___________________

          Komentarz

          Pracuję...
          X