Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co jest ważne w wyposażeniu biura?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Co jest ważne w wyposażeniu biura?

    Nowy rok to i zmiany planuje nieco unowocześnić swoje biuro i chciałabym zmienić nieco rzeczy w nim. Co polecacie kupić ze strony ? Zastanawiam się nad jakimś sprzętem który będzie wielofunkcyjny, bo nie chcę miejsca zabierać, a swoje poprzednie sprzęty po prostu bym sprzedała :P

  • #2
    W wyposażeniu biura wszystko jest bardzo ważne. Sam swoje biuro dobrze wyposażyłem.
    __________________________________________________ ____________________


    Komentarz


    • #3
      Na pewno ważna jest praktyczność, bo jak się w jakimś miejscu pracuje i spędza sporo czasu, to zwraca się na to uwagę.

      Komentarz


      • #4
        Wszystko zależy od twoich potrzeb, tego ile osób będzie pracować w biurze i dostępnej przestrzeni. Kuzyn zlecał przygotowanie projektu przez profesjonalistów, by całe biuro było funkcjonalne i ładne. Wydanie majątku na niepotrzebne sprzęty to za mało. Musisz przemyśleć co sprawdzi się u ciebie. Dobry ekspres do kawy zawsze się przyda

        Komentarz


        • #5
          Zdecydowanie bardzo ważnym elementem są dobre, pomocne programy komputerowe. Zerknij sobie choćby na skanowanie za pomocą ocr - - jak niesamowicie ułatwia pracę.

          Komentarz


          • #6
            Ważny jest styl i gust.

            Komentarz


            • #7
              Drukarka i komputer

              Komentarz


              • #8
                Z takich mniej oczywistych rzeczy to dobry ekspres do kawy hehe

                Komentarz


                • #9
                  Aspektów, które są istotne jest bardzo wiele, ale w mojej opinii wystarczy po prostu przemyśleć dokładnie co jest konieczne do użytku w Twoim biznesie.


                  ______________

                  Komentarz


                  • #10
                    W moim odczuciu w każdym biurze trzeba zadbać koniecznie o dobór oświetlenia. Możesz zajrzeć na stronę: lampa biurkowa, którą tam znalazłam jest dla mnie absolutnie niezastąpiona! Mogę pracować do późnego wieczora i oczy nie bolą mnie już od złego światła. To zdecydowanie inwestycja godna uwagi.

                    Komentarz


                    • #11
                      Ja myślę o swojej wygodzie więc odpowiednie biurko i krzesło.

                      __

                      Komentarz


                      • #12
                        Na pewno absolutnym must have w każdym biurze są porządne pieczątki! W końcu bez tego ciężko będzie wystawiać dokumenty. Ja zamawiałam pieczątki kraków na i myślę, że był to strzał w dziesiątkę. Pieczątki były tanie a są naprawdę dobrej jakości Wybrałam darmowy szablon i zaprojektowałam i zamówiłam swoje pieczątki w jakieś... 4 minuty

                        Komentarz


                        • #13
                          Mi ostatnio fachowcy z pomalowali cały dom bardzo ładnie.Z ich pracy jestem bardzo zadowolony bo wszystko zrobił co ja tylko chciałem.

                          Komentarz


                          • #14
                            Myślę że najważniejszy jest odpowiedni sprzęt biurowy, bez tego trudno jest normalnie wydajnie pracować więc lepiej od razu się zwrócić do firmy Avarus a oni doradzą i ewentualnie dostarczą potrzebne urządzenia biurowe

                            Komentarz


                            • #15
                              Ważne jest aby dane pacjentów nie trzymać na swoim komputerze a w chmurze gdyż komputer/dysk może się zepsuć.
                              Sprawdźcie sdata, ja mam od nich chmurowy dysk i śpię spokojnie.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X