Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

sklep ze sprzętem kosmetycznym

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • sklep ze sprzętem kosmetycznym

    witam, moja żona od roku prowadzi salon kosmetyczny, wszystko układa się pomyślnie. Staram się pomagać żonie przy zakupach akcesoriów i sprzętu do salonu. Ostatnio właśnie wspominała, że poszukuje nowych cążków, pędzli i balsamów do depilacji. Zastanawiam się czy kupić te akcesoria dla żony w sklepie Mimari Czytałem na temat tego sklepu wiele pozytywnych opinii w internecie i widzę, że mają atrakcyjne ceny. Jak myślicie, warto zrobić zakupy w Mimari?

  • #2
    Moja dziewczyna ostatnio pokazała mi taki sklep.Takie coś jest bardzo ciekawie.

    __________________________________________________ ______________________

    Komentarz


    • #3
      Ja prowadze taką mini działalność i też mam swój salon, w którym robię makijaże Dlatego też bardzo dobrze wiem, jak ważne są gadżety i akcesoria do robienia make-up'u. To głównie sprzęt, na jakim pracujemy, jest odpowiedzialny za ostateczny efekt naszej pracy. A że mi zawsze zależy na tym, żeby makijaż wyglądał perfekcyjnie, to stawiam tylko na produkty najwyższej jakości Do nakładania na twarz kosmetyków używam pędzli oraz gąbeczek, nie palców, bo jest to o wiele dokładniejsza metoda. Gąbeczki zawsze zamawiam sobie na , bo są niedrogie a są naprawdę świetniej jakości. Zawsze idealnie rozprowadzam nimi podkład na twarzach klientek Zamawiam ich dość sporo, bo gąbeczki należy często zmieniać. Natomiast mają naprawdę długą żywotność, co jest wielką zaletą Generalnie uważam, że nie da się zrobić ładnego makijażu bez dobrych gąbeczek i każda kosmetyczka powinna takowe mieć. Zarówno w wielkich salonach kosmetycznych jak i w tym małych biznesach

      Komentarz


      • #4
        Jak ktoś potrzebuje to czemu nie? Myślę, że skorzystają na tym duże salony kosmetyczne.

        Komentarz


        • #5
          Jeśli chcesz robić w salonie manicure to nie obędzie się bez porządnej lampy do utwardzania lakierów. Na portalu: możesz przeczytać czym się kierować przy wyborze takiej lampy UV.

          Komentarz

          Pracuję...
          X