Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gry i zabawy online dla dzieci

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    A ja tak z trochę innej beczki - znacie jakieś dobre zabawki edukacyjne dla dzieci? Ja znalazłam jakieś propozycje tutaj ale może macie jeszcze jakieś własne doświadczenia w tym obszarze tematycznym?

    Komentarz


    • #17
      Moim zdaniem gry to fajna opcja, jeżeli postawimy na jakieś np. gry edukacyjne. Sama zamierzam swojej 6-letniej córeczce podarować właśnie coś takiego na Mikołaja. Do tej jednak chciałabym dodać , a konkretnie list do Mikołaja i jestem przekonana, że sprawi jej on ogromną radość, w końcu które dziecko nie lubi pana w czerwonym ubranku z workiem pełnym prezentów

      Komentarz


      • #18
        List do Mikołaja, czas motywować już nasze dzieci

        Komentarz


        • #19
          Piszą listy? Super! W sumie świetna tradycja.

          Komentarz


          • #20
            Ja nadal jestem sceptyczny co do tego, by małe dzieci zajmowały się grami. Ten artykuł przekonuje, że tablet dla dziecka to super sprawa, no i na początku mówię "Co wy tu za bzdury wypisujecie"! Ale wczytałem się głębiej i zdałem sobie sprawę, że tablet to nie tylko gry, ale i różne aplikacje edukacyjne, które mogą poszerzyć horyzonty dziecka. Więc okej, multimedialne gadżety można udostępniać dzieciakom z pożytkiem dla nich. Ale z grami raczej bym się wstrzymał. Przyjdzie i na nie czas, ale nie ma co się śpieszyć - takie moje zdanie.

            Komentarz


            • #21
              Ja nie jestem przekonany do gier komputerowych dla dzieci. Lepiej kupić coś bardziej wartościowego np. autko, grę planszową, czy taką lalkę co jest lepszym rozwiązaniem niż gry komputerowe, które w większości przypadków niczego dziecka nie nauczą, a stracą one tylko niepotrzebnie czas.

              Komentarz


              • #22
                Jeśli chodzi o puzzle to mogę polecić To bardzo fajny sklep z dużą ilością fajnych zabawek dla dzieci. Przesyłka zawsze na czas i nie mają wygórowanych cen.

                Komentarz


                • #23
                  Ja też mogę to polecić, sama korzystałam z tego u siebie w domu

                  Komentarz


                  • #24
                    Raczej nie uczyłabym dzieci grać w gry online, bardzo łatwo się uzaleznić od takich, a tez nie sa one najlepsze dla rozwoju dziecka. Lepiej znajdzcie jakieś fajne, kreatywne zabawy wspólne, albo po prostu zabawki edukacyjne. Dzieci lubią bawić sie też w dorosłych więc możecie kupić zabawkowe AGD Kasa sklepowa, odkurzacz, mikser itp. na pewno fajnie i kreatywnie zajmą czas dzieciom

                    Komentarz


                    • #25
                      Ja jestem zdania, że to jest zadanie dla specjalisty. Dzięki temu można sobie naprawdę wielu problemów oszczędzić...

                      Komentarz


                      • #26
                        Ja preferuję zabawy i gry stacjonarne. ? Podobno jest super, a dzieciaki zachwycone. Nie ma sensu, by przesiadywały przez komputerem, jeśli nie muszą. Jeszcze się nasiedzą.

                        Komentarz


                        • #27
                          Bardzo fajny i ciekawy to jest wątek tak naprawdę.Może polecę ten wątek mojemu znajomemu to bardzo go ten temat zainteresuję.

                          __________________________________________________ __________________________________________________ ________

                          Komentarz


                          • #28
                            No, koniecznie,

                            Komentarz


                            • #29
                              Jak dla mnie wszelkiego rodzaju gry komputerowe należy rozsądnie "dawkować" dzieciom, bowiem mają one tendencję do zatracania się w nich. Chyba jednak lepsza opcją będzie postawienie na jakieś fajne klocki, np. , dzięki którym nasza pociecha nauczy się kreatywności, a także będzie miała okazję do wyćwiczenia cierpliwości, która szczególnie przy układaniu dużych zestawów jest niezmiernie potrzebna.

                              Komentarz


                              • #30
                                Książki, wycinanki oraz kolorowanki najlepiej zajmują moją córkę.

                                __

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X