Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gry i zabawy online dla dzieci

Zwiń
X
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • #16
  A ja tak z trochę innej beczki - znacie jakieś dobre zabawki edukacyjne dla dzieci? Ja znalazłam jakieś propozycje tutaj http://mynta.pl/zabawki-edukacyjne-j...ojego-dziecka/ ale może macie jeszcze jakieś własne doświadczenia w tym obszarze tematycznym?
  W końcu się nauczysz, że rywalizacja sprzeciwia się Twojemu cichemu głosikowi, który namawia, aby zrezygnować.

  Komentarz


  • #17
   Moim zdaniem gry to fajna opcja, jeżeli postawimy na jakieś np. gry edukacyjne. Sama zamierzam swojej 6-letniej córeczce podarować właśnie coś takiego na Mikołaja. Do tej jednak chciałabym dodać www.listymikolaja.pl , a konkretnie list do Mikołaja i jestem przekonana, że sprawi jej on ogromną radość, w końcu które dziecko nie lubi pana w czerwonym ubranku z workiem pełnym prezentów

   Komentarz


   • #18
    List do Mikołaja, czas motywować już nasze dzieci

    Komentarz


    • #19
     Piszą listy? Super! W sumie świetna tradycja.

     Komentarz


     • #20
      Ja nadal jestem sceptyczny co do tego, by małe dzieci zajmowały się grami. Ten artykuł Tablety – co to jest? Dla kogo tablet przyda się najbardziej? - MaxMag.pl przekonuje, że tablet dla dziecka to super sprawa, no i na początku mówię "Co wy tu za bzdury wypisujecie"! Ale wczytałem się głębiej i zdałem sobie sprawę, że tablet to nie tylko gry, ale i różne aplikacje edukacyjne, które mogą poszerzyć horyzonty dziecka. Więc okej, multimedialne gadżety można udostępniać dzieciakom z pożytkiem dla nich. Ale z grami raczej bym się wstrzymał. Przyjdzie i na nie czas, ale nie ma co się śpieszyć - takie moje zdanie.

      Komentarz


      • #21
       Ja nie jestem przekonany do gier komputerowych dla dzieci. Lepiej kupić coś bardziej wartościowego np. autko, grę planszową, czy taką lalkę www.urwis.pl/lalki-i-akcesoria/lalki/lalki-z-bajek/snow-glow-elsa co jest lepszym rozwiązaniem niż gry komputerowe, które w większości przypadków niczego dziecka nie nauczą, a stracą one tylko niepotrzebnie czas.

       Komentarz


       • #22
        Jeśli chodzi o puzzle to mogę polecić https://fokastara.pl/puzzle.html To bardzo fajny sklep z dużą ilością fajnych zabawek dla dzieci. Przesyłka zawsze na czas i nie mają wygórowanych cen.

        Komentarz


        • #23
         Ja też mogę to polecić, sama korzystałam z tego u siebie w domu

         Komentarz


         • #24
          Raczej nie uczyłabym dzieci grać w gry online, bardzo łatwo się uzaleznić od takich, a tez nie sa one najlepsze dla rozwoju dziecka. Lepiej znajdzcie jakieś fajne, kreatywne zabawy wspólne, albo po prostu zabawki edukacyjne. Dzieci lubią bawić sie też w dorosłych więc możecie kupić zabawkowe AGD http://hapik.pl/pl/c/AGD-DLA-DZIECI/75 Kasa sklepowa, odkurzacz, mikser itp. na pewno fajnie i kreatywnie zajmą czas dzieciom

          Komentarz


          • #25
           Ja jestem zdania, że to jest zadanie dla specjalisty. Dzięki temu można sobie naprawdę wielu problemów oszczędzić...
           Jednak mówienie prawdy wymaga nie tylko odwagi, ale i mocnych pleców

           Komentarz


           • #26
            Ja preferuję zabawy i gry stacjonarne. Byliście już może na atrakcjach w pkin ? Podobno jest super, a dzieciaki zachwycone. Nie ma sensu, by przesiadywały przez komputerem, jeśli nie muszą. Jeszcze się nasiedzą.

            Komentarz


            • #27
             Bardzo fajny i ciekawy to jest wątek tak naprawdę.Może polecę ten wątek mojemu znajomemu to bardzo go ten temat zainteresuję.

             __________________________________________________ __________________________________________________ ________
             ubrania do tańca nowoczesnego

             Komentarz


             • #28
              No, koniecznie,

              Komentarz


              • #29
               Jak dla mnie wszelkiego rodzaju gry komputerowe należy rozsądnie "dawkować" dzieciom, bowiem mają one tendencję do zatracania się w nich. Chyba jednak lepsza opcją będzie postawienie na jakieś fajne klocki, np. https://www.carrefour.pl/dziecko/zab...anie/playmobil , dzięki którym nasza pociecha nauczy się kreatywności, a także będzie miała okazję do wyćwiczenia cierpliwości, która szczególnie przy układaniu dużych zestawów jest niezmiernie potrzebna.

               Komentarz


               • #30
                Książki, wycinanki oraz kolorowanki najlepiej zajmują moją córkę.

                __

                https://www.kdmax.pl/

                Komentarz

                Pracuję...
                X