Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dziecko i pomysły na prezent

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dziecko i pomysły na prezent

    Witam bardzo serdecznie!
    Jak w temacie - zastanawiam się nad wyborem sprawdzonych pomysłów na prezent dla małego dziecka. Znacie może coś sprawdzonego w tym temacie? Mi właśnie chodzą po głowie tablice manipulacyjne. Co byście na ten temat powiedzieli? Z góry wielkie dzięki za porady.

    __________________
    to kultowa marka także w motoryzacji
    Ostatnio edytowany przez carlox15; 07.02.2019, 20:28.

  • #2
    Dzieci są wymagające, jeśli chodzi o prezenty.

    Komentarz


    • #3
      Może coś z odzieży będzie ok? Ja to zastanawiam się nad sukienką dla córki. Podejrzewam, że spodoba jej się taki prezent.

      Komentarz


      • #4
        Również uważam że będzie się jej podobać.

        Komentarz


        • #5
          Nie ma czegoś takiego jak sprawdzony pomysł, bo każdy jest inny i dzieci też się do tego zaliczają.

          Komentarz


          • #6
            Mój chrześniak pływa na kajakach i niedługo ma urodziny. Poczytałem trochę na o akcesoriach do tego sportu i może kupię mu jakieś akcesoria. Co o tym myślicie, czy to dobry pomysł?

            Komentarz


            • #7
              Mamy taką tablicę i jest to świetny pomysł dla dziecka.

              __

              Komentarz


              • #8
                Planujemy zrobić z mężem samodzielnie taką tablicę.

                __

                Komentarz


                • #9
                  A do czego to służy?

                  Komentarz


                  • #10
                    Sukienka dla małego dziecka? To nie jest zbyt dobry pomysł. Dziecko ma frajdę z zabawek. Na ubranka przyjdzie jeszcze czas. Z mężem kupiliśmy mojemu chrześniakowi domek do ogrodu Potrafi bawić się w nim nawet godzinę sam ku zadowoleniu rodziców. Udaje, że gotuje. Poprzenosił tam kocyki, talerzyki i inne zabawki. To bym strzał w dziesiątkę. Jeśli tylko macie ogród polecam taką zabawkę

                    Komentarz


                    • #11
                      A jak mały jest nasz solenizant, bo jeżeli mu pozwalacie, to CS GO ze strony jest chyba całkiem fajną opcją prezent. Napiszcie co o tym myślicie. Przynajmniej mój Bartuś był zadowolony, gdy sprawiłem mu z żoną taką niespodziankę w dniu jego urodzin

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X