Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przeprowadzka do mieszkania

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Przeprowadzka do mieszkania

    Hej, niestety życie zmusiło mnie do . Macie jeszcze jakieś - poza tymi tutaj - wskazówki?

  • #2
    Piszesz, że życie was zmusiło. Wnioskuję więc, że nie jesteś z tego faktu zadowolona. U mnie było całkowicie odwrotnie. Miałam dość dużego zatłoczonego miasta. Chciałam się przeprowadzić do mniejszego miasteczka albo nawet na wieś. Długo zastanawiałam się jak to rozegrać, aż w internecie natrafiłam na To było rozwiązanie idealne dla mnie. Z oszczędności kupiłam działkę, a ze sprzedaży mieszkania w mieście domek holenderski. Mieszkam juz w nim rok i nie żałuję swojej przeprowadzki. Jestem tam gdzie zawsze chciałam być bez zbędnego zadłużenia w bankach na całe życie.

    Komentarz


    • #3
      Myślę,że warto wcześniej rozplanować tak mieszkanie by go nie zagrodzić skoro jest mniejsze od domu.

      __

      Komentarz


      • #4
        Ja nie cierpię się przeprowadzać, robiłam to kilka razy i to nic przyjemnego.

        Komentarz


        • #5
          Przeprowadzka wcale nie musi być w takiej sytuacji złym doświadczeniem. Jeśli dobrze wszystko zorganizujesz i przewartościujesz swoje priorytety, może się okazać, że taka przeprowadzka to początek czegoś nowego. Powodzenia


          ------

          Komentarz


          • #7
            No ja nie byłem w takiej sytuacji jeszcze dlatego Ci nie podpowiem. Chociaż ten link wydaje się być przydatny. Inni forumowicze też swoje dorzucili.

            Komentarz


            • #8
              Drogie są takie usługi? Też muszę z czegoś takiego skorzystać.

              Komentarz


              • #9
                też o takiej myśle.
                -

                Komentarz


                • #10
                  Czasami nie warto bawić się w ogóle w przeprowadzki i o wiele lepiej po prostu pokupować sobie nowe rzeczy. Ja tak zrobiłem na przykład z łóżkiem do sypialni. Jak się orientowałem to cena przewozu była bardzo wysoka, więc stwierdziłem że lepiej zamówić nowe na . Co prawda było to droższe rozwiązanie, ale przynajmniej mam teraz nowe, wygodne łóżko.

                  Komentarz


                  • #11
                    na pewno się przyda.
                    -

                    Komentarz


                    • #12
                      i mnie to też czeka.
                      -

                      Komentarz


                      • #13
                        Moim zdaniem dom jednorodzinny jest zdecydowanie lepszy.

                        Komentarz


                        • #14
                          póki co dopiero budujemy dom.
                          -

                          Komentarz


                          • #15
                            gdzie szukacie jakieś inspiracje?
                            -

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X