Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mieszkanie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Ciekawe są także te Myślę, że każdy będzie w stanie tam coś dla siebie znaleźć.

    Komentarz


    • #17
      Ja ostatnio do umycia mojego mieszkania wynająłem bardzo dobrych ekspertów z . Moim zdaniem teraz bardzo dużo ludzi będzie korzystało z tej firmy bo jest po prostu cudowna.

      Komentarz


      • #19
        Mieszkanie to zawsze była i będzie dobra inwestycja !

        Komentarz


        • #20
          Ja ostatnio sprzedałem swoje mieszkanie i po woli rozglądam się za firmą która bardzo chętnie przeprowadziła by mnie z mojego starego domu do mojego nowego domu.Na ten moment jak rozejrzałem się na internecie to najlepszą ofertę ma firma i pewnie z niej skorzystam.

          Komentarz


          • #21
            hej wam, myślicie, że zakup mieszkania w Katowicach do dobry pomysł czy raczej nie? będę wdzięczny za porady

            ____

            Komentarz


            • #22
              Moja ciocia szuka kogoś do wynajęcia. Mogę jej podrzucić kontakt do Ciebie

              Komentarz


              • #23
                Mieszkań nie brakuje na rynku wtórnym i nowych też jest sporo, w Trójmieście Atal kolejne już osiedle buduje i wygląda na to że jest jeszcze atrakcyjniejsze niż poprzednie, z okien jest piękny widok na morze
                Ostatnio edytowany przez dante; 01.05.2019, 10:46.

                Komentarz


                • #24
                  Sam jestem bardzo ciekawy ile osób z was ma w swoim domu szafkę z sklepu internetowego . Czekam na wasze wyjaśnienia jak najszybciej.
                  Ostatnio edytowany przez marek44378787; 25.05.2019, 10:34.

                  Komentarz


                  • #25
                    w Łodzi według mnei niewarto mieszkać

                    Komentarz


                    • #26
                      Sam do swojego mieszkania ostatnio kupiłem tapetę z sklepu internetowego . Z tego kupna po prostu jestem bardzo zadowolonym człowiekiem.

                      Komentarz


                      • #27
                        Polecam sobie poszukać u jakiegoś zarządcy, na przykład - często mają takie oferty, których nie znajdziesz nigdzie indziej

                        Komentarz


                        • #29
                          Wydaje mi się, że o wiele lepszą opcją jest zakupić dom, przykładowo ze strony , niżeli dzielić piętro z jakimś sąsiadem za ścianą. Zawsze powtarzam, że mieszkanie w bolku, to nieustanny hałas i harmider

                          Komentarz


                          • #30
                            Co do deweloperów to rzeczywiście rynek jest dosyć bogaty. Nowe osiedla coraz częściej są stawiane, a na nich jest bardzo dużo mieszkań do kupienia. Obecnie też zastanawiam się nad taką opcją dla mnie na mieszkanie. Słyszeliście może o portalu Obido W tym miejscu mają bardzo dużo ofert mieszkań i domów od deweloperów Oferty są bogate w dokładne opisy, wizualizacje, parametry i rzuty.

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X