Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mieszkanie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Mieszkanie

    Hej, poszukuję "] mieszkania w Łodzi na sprzedaż [/URL]? Polecicie jakieś stronki deweloperów z nowym budownictwem ?
    Ostatnio edytowany przez newpromise; 10.12.2018, 15:45.

  • #2
    Nie mam zielonego pojęcia...
    ---

    Komentarz


    • #3
      Jakieś propozycje? Też jestem ciekaw
      ---

      Komentarz


      • #4
        Ogólnie to najciekawsz propoztcja w relacji cena/jakość to widziałem tutaj ale są to mieszkania w Lublinie na Zemborzycach

        Komentarz


        • #5
          Mając własne mieszkanie warto pomyśleć o jego zabezpieczeniu czyli ubezpieczeniu majątkowym. Poczytajcie - ubezpieczenie domu czy mieszkania to w dzisiejszych czasach bardzo ważna kwestia.

          Komentarz


          • #6
            Z mieszkaniami to zawsze są bardzo duże problemy. Wybudować dom jest bardzo trudno.

            __________________________________________________ __________

            Komentarz


            • #7
              najlepiej poszukać w ogłoszeniach lokalnych

              Komentarz


              • #8
                Ja z mieszkania zrezygnowałem na razie bo muszę na niego zarobić.Moi kumple już i nim pojedziemy na pewno zagranicę. Koszt tego nie jest duży w porównaniu do innych firm transportowych tak naprawdę.

                Komentarz


                • #9
                  Jeżeli planujesz zakup mieszkania czy remont to pewnie myślisz też o meblach. Polecam zerknąć sobie tutaj

                  czytałam tam ostatnio bardzo ciekawy artykuł na temat mebli drewnianych. Ja sama uważam, ze są to meble ponadczasowe i praktycznie nigdy nie wyjdą z mody.
                  Warto brać klasyczne modele, aby szybko Ci się nie znudziły

                  Komentarz


                  • #10
                    Jeżeli chodzi o Warszawę, to ja ze swojej strony śmiało mogę polecić Mają naprawdę interesującą ofertę

                    Komentarz


                    • #11
                      Sama zastanawiam się nad wynajęciem mieszkania - boję się jednak, że nie podołam finansowo temu zadaniu

                      Komentarz


                      • #12
                        Może warto kupić mieszkanie do generalnego remontu? I tak bedziecie pewnie aranżować je pod siebie, a tak możecie zrobić to od zera. Ja teraz jestem na etapie remontu łazienki. Mam kilka ciekawych propozycji od Bardzo spodobały mi się ich propozycje szklanych umywalek na wymiar no i to co najwazniejsze czyli wolnostojąca wanna

                        Komentarz


                        • #13
                          Mnie interesował wynajem średnioterminowy Warszawa Dlatego tez ofert szukałam na , bo maja tam naprawdę piękne mieszkania! I wynajęłam jedno z nich

                          Komentarz


                          • #14
                            A która okolica nada się dla 5 osobowej rodziny?

                            __

                            Komentarz


                            • #15
                              W Łodzi?? Dla mnie najbardziej atrakcyjne osiedle to Apartamenty Drewnowska które się buduje w centrum Łodzi, uważam że ta okolica się nadaje i dla singla i dla rodziny bo po prostu nie ma lepszego miejsca do życia w Łodzi niż to

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X