Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mieszkanie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #31
    Jeśli szukacie mieszkań to bardzo fajne oferty znajdziecie na stronie polecam serdecznie.

    Komentarz


    • #32
      Moja dobra przyjaciółka wynajmuje mieszkania w Łodzi. Jeśli chcesz, to mogę z nią porozmawiać na temat wynajmu tego cacka.
      ---------------------------------------------------
      [/URL]

      Komentarz


      • #33
        Może ktoś z was skusi się na kupno poduszki wprost z bardzo dobrego sklepu internetowego . Sam tam z dziewczyną nie raz już kupowałem i naprawdę z tych zakupów jesteśmy bardzo zadowoleni na 100 procent.Przyjaciela na zakup też namówiliśmy.

        Komentarz


        • #34
          Może warto zastanowić się nad ofertą . Moim zdaniem oferta ich wygląda bardzo dobrze.Sam byłem zaskoczony jak skorzystałem z ich usług.

          Komentarz


          • #35
            Według mnie mieszkanie w wielkich miastach to najlepsza opcja, polecam poczytać sobie . Ja dzięki takim informacjom zdecydowałem się na mieszkanie w stolicy z czego jestem naprawdę bradzo zadowolony

            Komentarz


            • #36
              Ja nie chciałbym mieszkać w Łodzi, zbyt wiele złych opinii słyszałem o tym mieście

              Komentarz


              • #37
                U mnie sprawa wyglądała tak, że miałem mieszkanie, ale nie mogłem znaleźć odpowiedniego oświetlenia. Problem był tym większy, że chciałem wybrać oświetlenie, które przypasuje do każdego pokoju. Wtedy za pomocą strony dowiedziałem się o oświetleniu Versace i mój problem rozwiązał się sam.
                Ostatnio edytowany przez rybbartek; 29.08.2019, 13:03.

                Komentarz


                • #38
                  A mało to tego w internecie? Ja w głowie deweloperów nie mam, ale w sieci można znaleźć wszystko

                  Komentarz


                  • #39
                    Ja też polecam Dom Development

                    Komentarz


                    • #40
                      Dzisiaj mieszkania są bardzo drogie. Nie wiem, czy nie lepiej jednak się wstrzymać z zakupem.

                      Komentarz


                      • #41
                        Bez względu na to, jaki dom czy mieszkanie wybierzecie, warto zastanowić się nad wprowadzeniem do niego nowych technologii. Ja niedawno zdecydowałem się na inteligentny dom. We wszystkim pomogli mi specjaliści z zajrzycie do nich, bo warto

                        Komentarz


                        • #42
                          ja bym najpierw wybrał dzielnicę gdzie chcesz mieszkać

                          Komentarz


                          • #43
                            Do jakiej kwoty szukasz mieszkania?

                            __

                            Komentarz


                            • #44
                              Mam jedno mieszkanie na oku ale szukam dobrych farb aby jest pomalować. Co myślicie o tych?

                              Komentarz


                              • #45
                                Może coś znajdziesz w ich urzędzie miasta.
                                __

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X