Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mieszkanie

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Mieszkanie

Hej, poszukuję mieszkania w Łodzi na sprzedaż ? Polecicie jakieś stronki deweloperów z nowym budownictwem ?
    Ostatnio edytowany przez newpromise; Wczoraj, 14:45.

Nie mam zielonego pojęcia...
    ---
    kredyt dla zadłużonych

Komentarz

Jakieś propozycje? Też jestem ciekaw
      ---
      mój blog

Komentarz

Ogólnie to najciekawsz propoztcja w relacji cena/jakość to widziałem tutaj osiedlemarina.eu ale są to mieszkania w Lublinie na Zemborzycach

Komentarz

Mając własne mieszkanie warto pomyśleć o jego zabezpieczeniu czyli ubezpieczeniu majątkowym. Poczytajcie https://hotmoney.pl/ubezpieczenia-ma...nieruchomosci/ - ubezpieczenie domu czy mieszkania to w dzisiejszych czasach bardzo ważna kwestia.

Komentarz

Z mieszkaniami to zawsze są bardzo duże problemy. Wybudować dom jest bardzo trudno.

__________________________________________________ __________
            tworzenie dedykowanego oprogramowania

Komentarz

najlepiej poszukać w ogłoszeniach lokalnych

Komentarz

Ja z mieszkania zrezygnowałem na razie bo muszę na niego zarobić.Moi kumple już wynajem autobusów warszawa i nim pojedziemy na pewno zagranicę. Koszt tego nie jest duży w porównaniu do innych firm transportowych tak naprawdę.

Komentarz

Jeżeli planujesz zakup mieszkania czy remont to pewnie myślisz też o meblach. Polecam zerknąć sobie tutaj kupiecpoz.pl

czytałam tam ostatnio bardzo ciekawy artykuł na temat mebli drewnianych. Ja sama uważam, ze są to meble ponadczasowe i praktycznie nigdy nie wyjdą z mody.
                  Warto brać klasyczne modele, aby szybko Ci się nie znudziły

Komentarz

Pracuję...
                  X