Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakie rolety wybrać do domu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jakie rolety wybrać do domu

    Właśnie ukończyłam z chłopakiem przeprowadzkę do nowego domu i pozostała kwestia dekoracji pomieszczeń. Pozostało ostatnie, a konkretnie sypialnia i tu zaczął się problem. Mam dylemat pomiędzy klasycznymi zasłonami a . Jedno i drugie bardzo mi się podoba, ale niestety nie mam doświadczenia ja taki rodzaj rolet się spisuje. Macie może jakieś rady lub przemyślenia na ten temat, którymi moglibyście się podzielić? Z góry dziękuję za pomoc

  • #2
    Moim zdaniem wybór rolet do domu zawsze jest bardzo trudny. Wiem co piszę bo tą sprawą bardzo się interesuję w ostatnich tygodniach.

    __________________________________________________ __________________________________________________ __

    Komentarz


    • #3
      A nie myślałaś o tym aby zamiast rolet pomysleć o innym spsobie dekoracji okna?Ostatnio do łask znowu wróciły Zastosowanie witrażu w oknie może, dzięki właśnie grze światła, całkowicie zmienić klimat i charakter danego pomieszczenia

      Komentarz


      • #4
        Ja nie mam za bardzo rozeznania w tym zakresie.
        ---

        Komentarz


        • #5
          Wybór rolet do salonu to sprawa bardzo subiektywna, bo każdemu podoba się coś innego, warto poszukać pomysłów na różnych blogach i forach o tej tematyce. Ja swój salon meblowałem tutaj: . Mają dużą ofertę, może najdzie Cię jakaś inspiracja. Warto tez popatrzeć na meble, które obecnie są na trendzie, bo może uda Ci się coś ciekawego wymyślić

          Komentarz


          • #6
            Dobrym rozwiązaniem jeśli masz salon od południowej (czyli nasłonecznionej) strony domu są . Dobrze izolują wpływ promieni słonecznych na temperaturę w domu, jednocześnie zapewniają dużo światła. Trzeba oczywiście wybrać takie które swoim designem nam wpadną w oko, ale jeśli chodzi o refleksole to wybór jest całkiem spory, więc myślę, że nie będzie z tym większego problemu.

            Komentarz

            Pracuję...
            X