Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaka reklama do gabinetu stomatologicznego

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #31
    Hmm według mnie najlepiej postawić na coś widocznego i trwałego. Sama tak zrobiłam i uważam, że to najlepsza opcja. Wybrałam tablicę reklamową z i jestem bardzo zadowolona! Pacjenci przybywają a taka tablica reklamowa przyciąga wzrok wielu ludzi, którzy przechodzą czy przejeżdżają akurat koło mojego gabinetu.

    Komentarz


    • #32
      Moim zdaniem taki może być dość dobrym wyjściem. Z reguły naprawdę bardzo dobrze się to sprawdza

      Komentarz


      • #33
        Myślę, że większość ludzi teraz poszukuję dobrych stomatologów przez internet. Najczęściej wygląda to tak, że wpisują "dentysta (i miasto, w których chcą się umówić do gabinetu)" i wybierają spośród kilku pierwszych. Dlatego, jak nie masz strony, albo masz a nie jest dobrze wypozycjonowana, to myślę, że właśnie nad tym powinieneś popracować. Zajrzyj na stronę . Mają bardzo ciekawą ofertę odnośnie pozycjonowania.

        Komentarz


        • #34
          Warto się doradzić znajomych w tym obszarze tematycznym. Moim zdaniem to naprawdę może być całkiem niezłe rozwiązanie

          Komentarz


          • #35
            Myślę że wizytówki mogą nam zapewnić nowych pacjentów. Gdy każdy z naszych obecnych zabierze sobie takową do domu by mieć nasz numer telefonu może podać ją dalej i tak niskim nakładem pracy zdobędziemy nowych zainteresowanych. Osobiście zamówiłem wizytówki u i jestem bardzo zadowolony z wykonania.

            Komentarz


            • #36
              Witam was bardzo serdecznie!

              Zastanawiam się właśnie, czy znacie może jakąś sprawdzoną firmę z Olsztyna, która zajmuje się obsługą mediów społecznościowych? Zastanawiam się w tym momencie, czy na przykład oferta byłaby warta uwagi. Co na ten temat sądzicie?

              Komentarz


              • #37
                A co powiecie na taką ? Mają dość ciekawą i kompleksową ofertę

                Komentarz


                • #38
                  Wydaje mi się że bardzo skuteczne [/URL] to [/URL]. Musisz tylko wymyślić ciekawy projekt, coś w stylu zęba. Z daleka będzie widać, że tam własnie jest dentysta i ludzie zapamiętają to miejsce.

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X