Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

okulary na prezbiopie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • okulary na prezbiopie

    witam, wybrałem się ostatnio do okulisty z problemem przemęczonych oczu. Okazało się, że mam problem z prezbiopii, stąd odczucie zmęczonych oczu. Okulista mówił, że najlepiej będzie jak zdecyduję się na szkła progresywne, chyba tak zrobię, wzrok jest tylko jeden. Nosi ktoś z Was takie okulary? Okulista sugerował, że najlepsze szkła progresywne są marki Varilux
    Słyszeliście o takiej firmie? jeśli tak to napiszcie proszę czy warto się decydować na takie szkła.

  • #2
    Takie problemy ma bardzo dużo ludzi którzy pracują przy komputerze. Można powiedzieć że to jest choroba 21 wieku.

    __________________________________________________ _____________________________________________

    Komentarz


    • #3
      Jasne że tak można powiedzieć że jest to choroba XXI wieku. Są na to odpowiednie sposoby, nie trzeba od razu udawać się na jakieś długie i mozolne leczenie. Gorzej jak to zaniedbasz, wtedy polecam udać się do kliniki mają bardzo dobre opinie i specjalizują się w dobieraniu soczewek kontaktowych, a także w wielu zabiegach niezbędnych przy problemach ze wzrokiem

      Komentarz


      • #4
        Progresywne, czyli takie, które są jednocześnie dla krótkowidzów i dalekowidzów? Rozumiem, że masz równoczesnie te dwie wady? Jeśli tak, to tego typu szkła będą dobrym rozwiazaniem.

        Komentarz


        • #5
          Radziłabym Ci szerzej zapoznać się z imformacjami o prezbiopii. Będziesz wtedy wiedział jakie rodzaje szkieł masz do wyboru i będziesz mógł dokonać najlepszego wyboru, bo z oczami nie ma żartów. Kiedyś trafiłam na fajną stronę omawiającą ten temat Podsunęłam ją mojej mamie, zanim zdecydowała się na zakup konkretnych szkieł i stwierdziła, że duzo łatwiej bylo jej podjąć decyzję.

          Komentarz


          • #6
            W przypadku powyższych problemów, nie można zwlekać z wizytą u specjalisty. Jakakolwiek wada wzroku może nie tylko pogarszać widzenie, ale i powodować ból głowy - sama miałam taki problem kilka lat temu. Jeśli mieszkasz w Lublinie lub w okolicach, mogę polecić Ci .

            Komentarz


            • #7
              Tu powinny najlepiej sprawdzić się okulary czy też soczewki kontaktowe progresywne. Te i tak trzeba wiadomo odpowiednio dopasować do waszej wady wzroku. Zajrzyjcie sobie na stronkę Ja tam znalazłam idealne dla mnie soczewki kontaktowe. Na pewno też i cos dla siebie spokojnie dopasujecie.

              Komentarz


              • #8
                Serdecznie polecam

                Komentarz


                • #9
                  Ciężko będzie Ci tutaj coś doradzić. Według mnie sam powinieneś coś wymyślić.

                  Komentarz


                  • #10
                    Dzięki, że podzieliłeś się taką ofertą. Wiele osób może z tego skorzystać.

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X