Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Praca w domu ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Praca w domu ?

    mnóstwo osób zadaje sobie te pytanie, nie jest to zbyt trudna rzecz, ponieważ zarabiać w internecie może każdy bez względu na wiek z tego co wyczytałam to dobra strona na początek będzie 5tysiecy.pl dużo osób tam zaczęło i dużo osób zaczęło własnie tam zarabiać pasywnie. a wy co na to ? zarabia ktoś z was ? może podzielisz się odczuciami

  • #2
    Teraz bardzo dużo osób pracuje w domu i bardzo sobie to ceni.to jest normalne w dwudziestym pierwszym wieku.

    __________________________________________________ __________________________

    Komentarz


    • #3
      Warto rozeznać się w tym temacie w Sieci. Z całą pewnością coś się tam znajdzie

      Komentarz


      • #4
        Tylko czy taka praca jest w ogóle legalna.

        Komentarz


        • #5
          Cześć jestem nowa a na imię mam Ilona. Miłego dnia wszystkim życzę

          Komentarz


          • #6
            Również na to się zdecydowałam.

            __

            Komentarz


            • #7
              Praca w domu jest o tyle fajna, że nie trzeba się tak wcześnie zwlekać z łóżka.

              Komentarz


              • #8
                Miałbym spore wątpliwości odnośnie zarabiania w sieci, głównie przez wzgląd na to jak to jest później rozliczane z US? Moja , co prawda potrafi rewelacyjnie księgować wszystko, ale myślę, że raczej odradzała by mi taki rodzaj zarabiania pieniędzy

                Komentarz


                • #9
                  W okresie gdy zajmowałam się dzieckiem taka praca była dla mnie bardzo dobrym sposobem na zarobienie pieniędzy.

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X