Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pożyczka na samochód

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Trochę bym się bała brać pożyczkę na zakup samochodu, ale kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana. Mieliście taką sytuację, że spowodowaliście wypadek lub stłuczkę i była , czyli z waszego oc? Jak to wszystko wygląda? Ja wiem tylko, że traci się jakieś zniżki i więcej nic.

    Komentarz


    • #17
      A samochód już macie wybrany? Jeżeli nie to zachęcam gorąco do kupna forda w salonie . U nich możecie często trafić na fajne rabaty i wyprzedaże. Zarówno kupić nowe jak i uzywane samochody

      Komentarz


      • #18
        Tak, ja już mam wybraną markę ale waham się między peugeotem 208 i 308, każdy z nich ma swoje zalety i jest rewelacyjny a teraz przy wyprzedaży rocznika również atrakcyjną cenę więc i pożyczka nie musiałaby być duża.

        Komentarz


        • #19
          Dla wszystkich, którzy za pożyczkę kupią sobie samochód mam wiadomość: lepiej już teraz zacznijcie ogarniać wiele rzeczy. Przykładowo jeżeli o wymianę oleju chodzi to uważam że stosowanie polityki long life to totalna głupota. Zawsze zalecam i będę się tego trzymał by wymianę oleju przeprowadzić max po 15 000 km lub po roku, w zależności co nastąpi wcześniej. Wiele się można nauczyć z

          Komentarz


          • #20
            Warto porównać wcześniej kilka ofert w bankach.

            Komentarz


            • #21
              Ja również zwykle decyduję sie na serwis. Kiedyś sam wymieniałem opony ale zajmowało to bardzo dużo czasu. Namęczyłem się przy tym. Obecnie wolę warsztat. Podjedzie się spokojnie samochodem oraz w kilkanaście minut ma się to zrobione. W dobrej cenie. Polecam
              Na stronie znajduje się dobry wpis o tym kiedy trzeba wymienić opony. Polecam sobie poczytać bo można dowiedzieć się wielu korzystnych rzeczy.

              Komentarz


              • #22
                Jeśli szybka pożyczka na zakup samochodu, to tylko u naszej rumuńskiej konkurencji. Mają oni bardzo ciekawą i korzystną ofertę pożyczek pozabankowych. Cechują się bardzo niskim oprocentowaniem i korzystną ofertą skierowaną przede wszystkim na klienta

                Komentarz


                • #23
                  Na mieszkanie czy inną nieruchomość to jeszcze ale żeby na samochód to nie kumam...


                  ___________

                  Komentarz


                  • #24
                    Szczerze mówiąc, to ja się kompletnie na tym nie znam. Niestety, ale nie będę w stanie w tym obszarze tematycznym pomóc...

                    Komentarz


                    • #25
                      Ja brałam raczej niewielką pozyczkę nas mój pojazd ale nie był to samochód Wystarczyło mi 10 000 na motor, resztę już sama miałam, więc mogłam spokojnie odwiedzić salon i kupić sobie wymarzony motor

                      Komentarz


                      • #26
                        LĆ°u lấi tĂ* vᝁ tĂŹm hiᝃu mới được

                        Komentarz


                        • #27
                          Niestety czasami pożyczka jest neizbędna, nie zawsze mamy całą kwotę, w moim przypadku chce spełnić swoje mażenia i polyje na takie auto połowa kasy jest resztę muszę skredytować, jaką firmę polecacie? jaki bank?

                          Komentarz


                          • #28
                            Moim zdaniem fajny samochód kupi się w . Czasami nawet zastanawiam się czy samemu tam samochodu nie kupić. Chodź do tego to daleka droga na pewno jest.

                            Komentarz


                            • #29
                              Kupno samochodu zawsze jest bardzo interesujące.Sam o tym naprawdę wiem bardzo dobrze.

                              __________________________________________________ _________

                              Komentarz


                              • #30
                                Ze swojej strony mogę Wam serdecznie poleci . Polecam, poniewaz sam regularnie korzystam. Przy kazdym zakupie nowego samochodu, zawsze używam ich porównywarki .

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X