Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ubezpieczenie turystyczne

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #31
    Ja przy wyborze swojego ubezpieczenia korzystałem z takiej stronki: i moim zdaniem jest to naprawdę przydatna rzecz, dzięki której można mądrze wybrać swoje ubezpieczenie. Polecam.

    Komentarz


    • #32
      Ja w tym roku spędzam wakacje w Polsce w , więc takie ubezpieczenie nie będzie chyba potrzebne.

      Komentarz


      • #33
        Witam! Zna się ktoś z was na ubezpieczeniach na życie? Co powiecie o tej ofercie: - moim zdaniem nie wygląda ona najgorzej prawda? Jeśli ktoś byłby tak dobry i się wypowiedział, byłbym wdzięczny!

        Komentarz


        • #34
          A czy ktoś z was zna się może na ubezpieczeniach nieruchomości? - co możecie powiedzieć mi o tej ofercie, moim zdaniem nie wygląda ona najgorzej prawda?

          Komentarz


          • #35
            Jeśli chodzi o ubezpieczenia turystyczne to zgodzę się trzeba je wykupywać, tak samo jest z resztą z ubezpieczeniami mieszkania. Ja polecam wam tę stronkę: oprócz Generali jest tam dużo innych firm ubezpieczeniowych, których oferty są naprawdę w porządku.

            Komentarz


            • #36
              Konieczne i jak najbardziej wymagane ubezpieczenie w przypadku dalszych podróży, bez tego nie ryzykowałbym dłuższych wypraw :/.


              ____________

              Komentarz


              • #37
                Ja wychodzę z założenia, że każda osoba, która jest głównym żywicielem rodziny, powinna mieć wykupioną polisę na życie. Trudno takie ubezpieczenie wybrać samodzielnie, ale bardzo pomocny jest , gdzie w jednym miejscu można porównać wiele ofert

                Komentarz


                • #38
                  Jak się jedzie w podróż to każdy powinien mieć wykupione ubezpieczenie. Nigdy nie wiadomo, co się stanie.

                  Komentarz


                  • #39
                    Wydaje mi się, że warto udać się do jakiegoś pobliskiego biura i oni już tam Ci wszystko przeliczą i zaproponują najtańszą ofertę. Albo przedzwonić! Z tego co wiem nie wymagany jest kontakt osobisty. U nich na stronie coś takiego wiedziałam Warto się zapoznać z ofertą!

                    Komentarz


                    • #40
                      Trwa okres wakacyjne i duża część z nas wyjeżdza na urlop za granicę. Jednak nie każdy zdaje sobie sprawę z tego jak ważne i przydatne jest ubezpieczenie turystyczne. Wszelkie informacje i porady znajdziecie na .

                      Komentarz


                      • #41
                        Ja zawsze mam wykupione, bo nigdy nie wiadomo co nam się przydarzy

                        Komentarz


                        • #42
                          Według mnie ubezpieczenie turystyczne to podstawa, bez niego nie wolno się nigdzie ruszać. Polecam artykuł który wam wszystko wyjaśni, świetnie się go czyta :

                          Komentarz


                          • #43
                            Jadąc zagranicę na wakacje zawsze wykupuje takie ubezpieczenie
                            Ostatnio edytowany przez slawrado; 31.07.2019, 20:51.

                            Komentarz


                            • #44
                              Jakie dokładnie rzeczy one obejmuje?

                              __

                              chwilowka24.net

                              Komentarz


                              • #45
                                Jeśli naprawdę szukacie dobrego ubezpieczenia to zapraszam was na stronę internetową . Na tej stronie znajdziecie takie ubezpieczenie jakie tylko chcecie.Sam kiedyś w ogóle nie byłem ubezpieczony,ale teraz jestem już ubezpieczony bo chcę być człowiekiem bardzo bezpiecznym w każdej sytuacji.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X