Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prezent dla babci

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #91
    O tej porze roku chyba każdy lubi jak jest ciepło.

    Komentarz


    • #92
      Myślę, że najlepiej jest po prostu poświęcić jej cały dzień i zabrać na wycieczkę

      Komentarz


      • #93
        A co byście powiedzieli na kwiaty? Może takie będą dobrym pomysłem? Co sądzicie o takim czymś?

        Komentarz


        • #94
          W sumie spoko, każda kobieta powinna ucieszyć się z kwiatów. Ja na pewno Co do prezentów do babci to powinien to być praktyczny prezent. Opcja ciekawych kaw od powinna was zainteresować. Według mnie taki prezent spiszę się idealnie na różne okazje prezentowe i to nie tylko dla babci

          Komentarz


          • #95
            Według mnie coś do domu powinno się świetnie sprawdzić. Propozycje od czyli srebrne zestawy sztućców czy też innych elementów galanterii stołowej na pewno będzie bardzo dobrym pomysłem na prezent. Przemyślcie to, bo babcia na pewno będzie zadowolona z takiego prezentu.

            Komentarz


            • #96
              jak dla mnie brezent mega i na pewno będzie zadowolona.

              _____________________________________________

              Komentarz


              • #97
                Ja kupiłbym babci nową firankę do kuchni, bo widziałem ostatnio dużo ładnych wzorów w sklepie i myślę, że na pewno by się ucieszyła z takiego prezentu, szczególnie, że zawsze powtarza, że mamy jej nie kupować żadnych kwiatów ani niczego drogiego.

                Komentarz


                • #98
                  Firanki wyszły już z mody.

                  Komentarz


                  • #99
                    Dzięki wielkie za interesujące porady. Na pewno mi się przydadzą

                    Komentarz


                    • Moim zdaniem każda babcia powinna dostawać najlepszy prezent z możliwych.Sam taki prezent ostatnio mojej babci kupiłem.

                      __________________________________________________ ____________________________

                      Komentarz


                      • A co myślicie o pościli w ramach prezentu dla babci? mają duży wybór pościeli w różnych wzorach i kolorach.

                        Komentarz


                        • Co sądzisz o ? może rzuci Ci się coś w oczy. Polecam, bo ja brałam od nich prezent i jestem naprawdę zadowolona!

                          Komentarz


                          • Nie mam zbyt dużego doświadczenia w tej materii. Nie będę w stanie pomóc.

                            Komentarz


                            • Mam to samo zdanie co mój przedmówca. Nic dodać oraz nic ująć.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X