Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prezent dla babci

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #76
    Prezent to sprawa indywidualna i ciężko coś doradzić

    Komentarz


    • #77
      Z babciami nie jest wcale tak łatwo. Przeważnie taka babcia to wszystko ma i nic nie potrzebuje, ja już to nie raz przerabiałem Dlatego nawet sie jej nie pytam tylko kupuje to co uważam, ze jej się przyda. Tak wymieniłem jej ostatnio dywan. Znalazłem bardzo fajny, pasujący do jej wnętrza na stronie O dziwo jej też się spodobał

      Komentarz


      • #78
        Wydaje mi się, że babcia bardzo się ucieszy z jakiegoś praktycznego prezentu. Może kup jej zestaw sztućców z ? Według mnie to bardzo fajny prezent. Przynajmniej ja bym była bardzo zadowolona z tego typu podarku Mimo tego, że babcią jeszcze nie jestem

        Komentarz


        • #79
          twoja babcia na pewno ucieszy się z jakiegoś milutkiego szlafroka

          ______

          Komentarz


          • #80
            Zamieszczone przez plomba Zobacz posta
            No tak to już jest z babciami. Ja zwykle mojej kupuję po prostu coś do ubrania.
            Tutaj sukienka dla dojrzałych kobiet pasuje na prezent.
            Przy wyborze pomoże taka podpowiedź
            Babcia będzie happy.


            Komentarz


            • #81
              Ja ostatnio przygotowałem w prezencie dla babci kryształ 3D ze strony
              Babcia bardzo się ucieszyła, gdyż umieściłem tam tekst z dedykacją specjalnie dla niej i moim podpisem. Powiedziała że dzięki niemu pomyśli o mnie za każdym razem gdy na niego spojrzy.

              Komentarz


              • #82
                Babcia to kobieta, a kobiety trzeba rozpieszczać! Dlatego moim zdaniem nie warto kupować żadnych garnków czy odkurzaczy, tylko postawić na piękną biżuterię. Może jakiś naszyjnik z Ci się spodoba? Ja tam zawsze zamawiam i uwielbiam ich naszyjniki

                Komentarz


                • #83
                  Jak dla mnie to jak najbardziej przydatny prezent. Do tego możesz dorzucić ładnego kwiatka.

                  ______

                  Komentarz


                  • #84
                    Moim zdaniem dobrym pomysłem na prezent są bilety na jakieś przedstawienie teatralne, czy koncert. Najważniejsze jest to, aby z babcią miło spędzić czas, nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, ale to czas jest najważniejszy, tym bardziej, że przyjdzie taki czas, że babci niestety może zabraknąć. Sprawdźcie sobie repertuar jak jesteście z okolic Gdańska, organizują dużo fajnych imprez kulturalnych.

                    Komentarz


                    • #85
                      To ja babci mojej kochanej, zawsze kupuję jakiś torcik, słodkie winko, czapeczki na urodziny i świece urodzinowe do tego jeszcze słomki do napojów i tak sobie siedzimy w bliskim gronie i imprezujemy, moja babcia nigdy nie chce prezentów, ale myślę ze taka mała impreza,na pewno ją zawsze ucieszy

                      Komentarz


                      • #86
                        Pościel? Nie no, daj spokój, to takie zwyczajne Poszalej trochę i daj babci coś, co wywoła uśmiech na jej twarzy! My z rodzeństwem postanowiliśmy podarować babci na urodziny drzewo genealogiczne na płótnie Zamówiliśmy je na i powiem Wam, że efekt nawet przerósł nasze oczekiwania! Babcia była bardzo zaskoczona i szczęśliwa, poleciała nawet łezka wzruszenia

                        Komentarz


                        • #87
                          Ja dla mojej babci wykupiłam pakiet masaży w domu. Bardzo spodobał się jej ten pomysł.

                          ____

                          Komentarz


                          • #88
                            dla naszej babci kupiliśmy 3 garnki venice, zobaczcie jakie to garnki i poznajcie ich zalety babcia bardzo się ucieszyła, do tej pory miała tylko stare i już popalone garnki, polecam

                            Komentarz


                            • #89
                              Według mnie dla babci najważniejsze jest aby wnuki o niej pamiętały i ją odwiedzały. Ja osobiście Swojej kupiłam kwiatek doniczkowy oraz wyjątkowa ręcznie robioną kartkę na z wypisanym imieniem babci, wiekiem i życzeniami. Babcia postawiła ją na "kredensie" jak ona to mówi i pokazuje wszystkim koleżankom jak wpadną na ploteczki.

                              Komentarz


                              • #90
                                A może koc elektryczny - ? Teraz na te pogode to prezent chyba w sam raz A wiadomo, ze babcie zawsze lubia jak jest cieplo. Do tego coś słodkiego i prezent w sam raz

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X