Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prezent dla babci

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #61
    może sprawdzi się jakiś bardziej wystrzałowy prezent dla babci? Ja swojej kupiłam . Sama zaprojektowałam napis i obrazel. Babcia była bardzo zaskoczona i zadowolona.

    Komentarz


    • #62
      A może warto postawić na coś co zadba o ich zdrowie? Niekoniecznie muszą być to leki, bo te mogą sobie przecież sami kupić. Ja znalazłam poduszki ortopedyczne dla seniorów w sklepie Można je sobie ułożyć pod ledźwiami, są też poduszki do siedzenia na nich i też oczywiście do spania pod głowę. Jeżeli nie macie pomysłu na prezent dla dziadka czy babci zajrzyjcie na ten sklep, na pewno coś wybierzecie

      Komentarz


      • #63
        A czy odpowiednim prezentem dla babci może być ? Wiem, że zdecydowanie lepiej wygląda żywy storczyk, jednak moja babcia ma bardzo ciemne mieszkanie i chyba storczykom to nie bardzo odpowiada... Co Wy myślicie na ten temat?

        Komentarz


        • #64
          A może po prostu jakąś elegancką kawę? Myślę, że jest to uniwersalny prezent dla praktycznie każdego. Ja już parę razy tak zostałam obdarowana i sama czasami kupuje takie prezenty. Na stronce szukam inspiracji na wybór konkretnego gatunku kawy. Zerknijcie sobie na ich propozycje blogowe

          Komentarz


          • #65
            Wiadomo, że wybór prezentu jest często ciężkim zadaniem. Według mnie prezent powinien być przede wszystkim praktyczny, dlatego Ty będziesz wiedzieć najlepiej.

            Komentarz


            • #66
              mi się kompletnie nie podoba

              Komentarz


              • #67
                Może po prostu pokaż jej stronę co ?

                Komentarz


                • #68
                  Ja standardowo mojej babci kupiłam krem - ona nie wychodzi z domu, więc to dla niej miły gest.

                  Komentarz


                  • #69
                    Dla mnie znacznie lepszą opcją są zegarki damskie ze strony ... Przecież to jest znacznie bardziej ciekawe niż dostanie głupiego kremu, serio. A w czym to niby będzie przeszkadzać, że babcia w domu siedzi, przecież z zegarka na pewno będzie korzystać tak czy inaczej. No a na stronie Rubenverdu można znaleźć eleganckie zegarki dla kobiet w każdym wieku
                    Ostatnio edytowany przez ptyś; 11.04.2018, 22:45.

                    Komentarz


                    • #70
                      Ja swojej babci zamierzam kupić coś takiego Babci zawsze podobają się kreatywne pomysły, więc obraz na pewno przypadnie jej do gustu, do tego ewentualnie cos słodkiego do kawy albo jakiś kwiatek i będzie super.

                      Komentarz


                      • #71
                        dla babci to ja ostatnio oglądałam złote zegarki i chyba na zajączka taki jej kupię, na pewno się ucieszy.
                        Ostatnio edytowany przez awerty; 24.03.2018, 21:51.

                        Komentarz


                        • #72
                          A może cieplutki koc z wełny nowozelandzkiej? Będzie to fajna dekoracja salonu, ale też przyda się podczas jeszcze mroźnych wieczorów wiosennych. Ja takie dekoracje salonu kupuję na Pufadesign.pl. Możecie zajrzeć .

                          Komentarz


                          • #73
                            Pościel dla 70-letniej babci? Chyba jednak lepszym pomysłem okaże się . Lepiej nie ryzykować i wybrać czekoladki, które każdemu potrafią osłodzić życie.

                            Komentarz


                            • #74
                              Wydaje mi sie ze babci jakis drobiazg wystarczy. Moze cos do kuchni? Przecież każda babcia chyba umie i bardzo lubi gotować Możecie postawić także na kawe, albo kosmetyki. Ja mojej kupiłam fajny zestaw kosmetyków ze sklepu Moja babcia to akurat bardzo dba o siebie

                              Komentarz


                              • #75
                                ja babci kupię jakąś ładną zastawę do herbaty

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X